Inzerce

Specialista oddělení Výroby

Datum: 13.12.2022
Telefon: 552 306 427

SUNGWOO HITECH s.r.o. je hlavním dodavatelem ocelových komponent pro společnosti Hyundai Motors v Nošovicích a KIA Slovakia v Žilině, nově také pro společnost Volkswagen a PCA (skupina Stellantis). Více než čtyřicet let snahy a inovací nás vyneslo mezi přední globální hráče automobilového průmyslu.

Očekáváme:

VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření (elektro, strojírenství, atd.);
Praxe ve výrobním podniku vítána;
Orientace v technické dokumentaci;
Výborná znalost programu MS EXCEL (tvorba analýz, výpočtů apod.);
Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni – každodenní komunikace s korejským nadřízeným;
Odolnost vůči stresu, časová flexibilita, samostatnost, loajalita
Náplň práce:

Zpracování denních reportů pro manažera oddělení a další úseky společnosti
Každodenní podpora oddělení řízení kvality
Řešení operativních záležitostí vzniklých na všech stupních výrobních procesu
Kontrola a revize záznamů pracovních norem
Zlepšování výrobního procesu a další úkony dle požadavků nadřízeného
Řízení členů týmu na svěřené výrobní lince
Zaznamenávání současného stavu produkce a míry vývoje výroby
Kontrola a vedení plánů a jejich porovnání s pracovními normami
Vedení denních kontrolních listů
Tvorba pracovních plánů pro každou linku
Tvorba vstřícných plánů pro problematiku týkající se kvality
Tvorba řízené dokumentace, příprava k certifikacím a re-certifikacím dle požadovaných norem
Další podrobnosti:

- tarifní mzda + měsíční bonus do výše 5.000,- Kč dle individuálních, popř. týmových kritérií,

- 13. mzda (vyplácená 55-75% jako letní, 55-75% jako zimní bonus),

- Firemní stravování, e-stravenky v hodnotě 150,- Kč,

- 25 dní dovolené,

- Příspěvek na penzijní připojištění, multisport karta za zvýhodněnou cenu,

- Nástup možný ihned, popř. dle individuální dohody.

Životopisy zasílejte v českém i anglickém jazyce.

Společnost
SUNGWOO HITECH s.r.o.
Adresa
Na Rovince 895, Ostrava – Hrabová
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 29 000 – 34 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, 13. plat
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Auto - moto, Technik výroby
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Zadavatel: Zaměstnavatel
SUNGWOO HITECH s.r.o., Jan Krejčí
Na Rovince 895, 72000 Ostrava – Hrabová, Česká republika
552 306 427