Inzerce

Specialista / specialistka všeobecného nákupu

Datum: 20.08.2020
Telefon: 558 488 456
Cena: 74258

Nejvýznamnější výrobce modulů a autosoučástek a exkluzivní dodavatel automobilky Hyundai Motor Manufacturing Czech společnost MOBIS Automotive System Czech, s.r.o. hledá kandidáta/kandidátku do svého týmu na pozici:

Náplň práce:

kontrola poptávek, příprava výběrových řízení dodavatelů, hodnocení výsledků, tvorba objednávek
jednání s dodavateli o dodacích podmínkách
účtování faktur všeobecného materiálu a měsíční uzávěrka
registrace nových dodavatelů do interních systémů, správa stávajících dat
řešení problémů s dodáním zboží
vyhledávání dodavatelů pro daný výrobek
evidence a průběžné sledování celého procesu nákupu od objednávky až po vystavení faktury dodavatelem
tvorba seznamu dodavatelů
hodnocení dodavatelů
Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání
komunikativní Anglický jazyk - denní komunikace v písemné i ústní formě
znalost MS Office, zejména Excel
znalost systému SAP výhodou
praxe na podobné pozici výhodou
organizační schopnosti
pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu
smysl pro humor vítán
řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
jedná se o zástup za mateřskou dovolenou
Nabízíme:

kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
odborný a kariérní růst
zaměstnanecké výhody
místo výkonu: Nošovice
nástup v září 2020

V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis v českém a anglickém jazyce.

Informace o zpracování osobních údajů najdete na internetových stránkách www.mobis-auto.cz.

Společnost
Mobis Automotive Czech s.r.o.
Adresa
Hyundai 171/2, Nošovice
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Administrativní pracovník, Logistik, Nákupčí, Pracovník back office, Supply Chain Specialist
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Mobis Automotive Czech s.r.o., Michaela Štěpaniková
Huyndai 171/2, 739 51 Nošovice, Česká republika
558 488 456