Inzerce

Strategický nákupčí - junior specialista

Datum: 21.11.2019
Telefon: Zuzana Odstrčilová 596 141 418

Jsme první výrobní závod Hyundai v Evropě a patříme k těm nejmodernějším automobilkám. V České republice působíme více než 10 let a za tu dobu jsme hodně vyrostli. Za našimi úspěchy stojí především lidé, kteří nás svou pílí a maximálním úsilím posunují stále dál. Těší nás, že patříme k nejvýznamnějším společnostem v ČR. Ocenění Zaměstnavatel roku je důkazem, že to co děláme, děláme kvalitně.

NASTARTUJTE SVOU KARIÉRU U NÁS A STAŇTE SE NAŠÍM HNACÍM MOTOREM!

NÁPLŇ PRÁCE

• vyhledávání a výběr správného dodavatele, tvorba a zasílání poptávek potenciálním dodavatelům
• jednání s dodavateli - zajišťování informací o jejich produktech, cenách, dostupnosti požadované práce a termínech dodání dílů
• monitorování a přezkoumávání cenových nabídek
• účast na obchodních jednáních, uzavírání dohod s dodavateli
• sledování a zlepšování dodavatelského procesu
• zodpovědnost za vývoj dodávaných dílů pro nové modely
• plánování investic, nastavení plánu a sledování ceny

OČEKÁVÁME OD VÁS

• vysokoškolské vzdělání
• středně pokročilou znalost anglického jazyka
• znalost MS Office (Excel, Power Point)
• velmi dobré komunikační schopnosti, asertivitu, flexibilitu
• proaktivitu, zodpovědnost a tah na branku
• řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME VÁM

Práci u zaměstnavatele roku v ČR (ocenění 2012 - 2019).
Kariérní a osobní růst našich zaměstnanců je naší prioritou!
5x ročně vyplácíme bonusy, které vám v součtu přidají 3 mzdy navíc!
5 dní dovolené navíc a pružná pracovní doba.
Přispíváme na penzijní a životní pojištění.
Jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny jsou pro vás připraveny!
Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora.
Služby firemního Centra zdraví zdarma - fyzioterapie, fitness, jóga, aj.
Bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa.

Neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím jobs.cz nebo našeho kariérního portálu www.kariera-hyundai.cz

Společnost
Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.
Adresa
Hyundai 700/1, Nižní Lhoty
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Výroba a průmysl
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro absolventy.