Inzerce

Supervizor/supervizorka skladu

Datum: 01.09.2022
Telefon: +420 556 799 721

Nejvýznamnější výrobce modulů a autosoučástek a exkluzivní dodavatel automobilky Hyundai Motor Manufacturing Czech společnost MOBIS Automotive System Czech, s.r.o. hledá kandidáta/kandidátku do svého týmu.

Co vás čeká

Dozor nad vedoucími pracovníky a všemi zaměstnanci skladu
Řízení a kontrola procesu dodávek k zákazníkovi
Řízení efektivity a kontrola procesu skladování, příprava opatření k nápravě problémů
Zodpovědnost za manipulační techniku ve skladu
Vedení inventury materiálu
Zodpovědnost za dodržování pracovních instrukcí
Evidence docházky podřízených zaměstnanců
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

SŠ vzdělání s maturitou (technického směru výhodou)
Základní znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
Znalost práce s PC (excel,word)
Praxe na podobné pozici (výhodou)
Zkušenosti s vedením lidí (výhodou)
zkušenost s programem SAP (výhodou)
Co vám můžeme nabídnout

práce pouze na ranní směny
práci s moderní technologií, v moderním prostředí
zázemí stabilní zahraniční společnosti
odborný a kariérní růst
autobusová doprava do/ze zaměstnání
zvýhodněný mobilní tarif
příspěvek na penzijní připojištění
stravování 24 hodin denně
odměny při významných životních událostech (narození dítěte, svatba)
kulturní akce (Mobis day, teambuildingové akce, zábavní den pro zaměstnance, jejich děti a rodinné příslušníky)
20 + 6 dní dovolené navíc (dle odpracovaných let)
další zaměstnanecké výhody (13. plat, možnost pronájmu vybraných automobilů)
místo výkonu práce: Mošnov
Nástup možný ihned nebo dle dohody.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis v českém a anglickém jazyce.

Společnost
Mobis Automotive Czech s.r.o.
Adresa
Mošnov
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, 13. plat
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Výroba a průmysl, Mistr, Supervizor výroby
Zadavatel: Zaměstnavatel
Mobis Automotive System Czech s.r.o., Andrea Odchodnická
+420 556 799 721