Inzerce

Team Leader/ka - oddělení výroby

Datum: 28.03.2023
Telefon: 556 799 721

Významný výrobce světlometů a exkluzivní dodavatel automobilky Hyundai Motor Manufacturing Czech společnost MOBIS Automotive System Czech, s.r.o. hledá kandidáta/kandidátku do svého týmu.

Přidejte se k nám a my Vám posvítíme na cestu za lepší budoucností!

Budeme se na Vás těšit.

Co vás čeká

Vedení týmu operátorů montážní linky
Zodpovědnost za kvalitu a kvantitu výroby
Technické a personální zajištění chodu linky
Školení a vzdělávání operátorů
Zodpovědnost za dodržování pracovních instrukcí a standardů podřízených zaměstnanců
Dodržování 5S
Kontrola docházy
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

SŠ s maturitou
zkušenosti na obdobné pozici (výhodou)
základní znalost anglického jazyka
Zkušenosti s vedením lidí (výhodou)
pozitivní myšlení a přístup
týmového ducha
ochotu pracovat na směny
Co vám můžeme nabídnout

práci s moderní technologií
čisté pracovní prostředí
kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
zajímavé mzdové ohodnocení s pozdějším navýšením + další příplatky a bonusy (několikrát ročně)
odborný a kariérní růst
dotované obědy (oběd za 25 Kč - polévka, hlavní chod, salát a nápoj)
autobusová doprava do/ze zaměstnání zdarma
zvýhodněný mobilní tarif
příspěvek na penzijní připojištění
stravování 24 hodin denně
další zaměstnanecké výhody
místo výkonu práce: Mošnov
nástup možný ihned
Společnost
Mobis Automotive Czech s.r.o.
Adresa
Mošnov
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Auto - moto, Mistr, Vedoucí výroby, Operátor výroby
Zadavatel: Zaměstnavatel
Mobis Automotive Czech s.r.o., Jana Polášková
556 799 721