Inzerce

Vedoucí skladu - Nový Jičín

Datum: 30.04.2020
Telefon: +420 735 793 073

Pro naše logistické centrum v Novém Jičíně hledáme vhodného uchazeče na pozici vedoucí skladu.

Co bude Vaším úkolem?
• nastavovat logistické procesy
• plánovat, vést a motivovat tým podřízených
• zodpovídat za výsledky střediska a naplnění smlouvy se zákazníky
• evidovat náklady a navrhovat logistické koncepty pro nové projekty
• kontrolovat dodržování předpisů BOZP a PO
• komunikovat se zákazníky v rámci plánování dodávek, plnění smluv a případných reklamací

Co od Vás očekáváme?
• SŠ vzdělání a praxe v logistice min. 3 roky podmínkou
• znalost řízení střediska skladové logistiky
• prokazatelnou zkušenost s vedením týmu
• odolnost vůči stresu, přirozenou autoritu a schopnost určovat priority
• anglický jazyk na komunikativní úrovni a PC znalosti na pokročilé úrovni

Co Vám nabízíme?
• zázemí a jistotu stabilní mezinárodní společnosti
• 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, příspěvek na penzijní / životní pojištění, systém Cafeterie, stravování a jazykové vzdělávání
• možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
• adaptační plán, který Vám pomůže v průběhu prvních týdnů
• přátelský kolektiv

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém, případně anglickém jazyce pomocí tlačítka "Odpovědět".

Kontakt
SCHENKER spol. s r.o.
Ondřej Dostál
Lihovarská 679/40
718 00 Ostrava
Česká republika

+420 735 793 073