BASKETBAL ženy / 2. liga / ročník 2018/19 / skupina B

ženy / 2. liga / ročník 2018/19 / skupina B


tabulka
1. TJ OP Prostějov 14 13 1 1008:792 27
2. Basket Poděbrady 14 9 5 793:728 23
3. BK NAPOS Vysoká n.L. 14 8 6 889:804 22
4. SK Bruntál 14 7 7 981:990 21
5. SBŠ Ostrava B 14 7 7 882:836 20
6. BK Vlčice Žďár 14 6 8 871:915 20
7. Basketball Nymburk B 14 4 10 767:926 18

8.

BK Příbor

14

2

12

779:979

16

 
 
1. kolo
57. Vlčice Žďár - SK Bruntál 22.09.2018 16:00 75:57 (22:12 29:29 49:51)
     
58. BK Příbor - Basketball Nymburk B 22.09.2018 17:00 50:59 (9:16 15:33 35:45)
     
59. SBŠ Ostrava B - Basket Poděbrady 22.09.2018 13:30 52:50 (14:6 26:23 40:32)
     
2. kolo
60. Vlčice Žďár - Prostějov 23.09.2018 10:00 54:56 (12:14 34:26 38:46)
     
61. BK Příbor - Basket Poděbrady 23.09.2018 09:00 61:65 (16:17 30:36 45:55)
     
62. SBŠ Ostrava B - Basketball Nymburk B 23.09.2018 10:00 79:53 (21:14 36:28 61:39)
     
3. kolo
63. Basketball Nymburk B - Basket Poděbrady 06.10.2018 17:00 32:48 (9:10 21:24 23:33)
     
64. SK Bruntál - BK Příbor 06.10.2018 17:00 89:62 (25:10 46:22 68:49)
     
65. Prostějov - SBŠ Ostrava B 06.10.2018 14:00 82:41 (17:6 40:14 57:26)
     
4. kolo
66. SK Bruntál - SBŠ Ostrava B 07.10.2018 09:00 82:77 (20:11 40:35 59:58)
     
67. Prostějov - BK Příbor 07.10.2018 09:30 74:48 (20:7 39:14 70:34)
     
68. BK NAPOS Vysoká n.L. - Vlčice Žďár 07.10.2018 10:00 48:56 (15:10 21:32 36:47)
     
5. kolo
69. SBŠ Ostrava B - BK NAPOS Vysoká n.L. 20.10.2018 18:00 53:67 (13:13 27:28 39:46)
     
70. Basketball Nymburk B - SK Bruntál 20.10.2018 12:00 67:70 (16:15 31:31 49:41)
     
71. Basket Poděbrady - Prostějov 20.10.2018 18:00 61:73 (10:22 29:42 38:57)
     
6. kolo
72. BK Příbor - BK NAPOS Vysoká n.L. 21.10.2018 11:00 53:74 (16:15 32:35 41:55)
     
73. Basketball Nymburk B - Prostějov 21.10.2018 10:00 51:60 (20:12 28:24 43:40)
     
74. Basket Poděbrady - SK Bruntál 21.10.2018 10:00 68:55 (15:15 27:33 44:44)
     
7. kolo
75. SK Bruntál - Prostějov 03.11.2018 17:00 65:84 (16:33 36:53 51:71)
     
76. BK NAPOS Vysoká n.L. - Basket Poděbrady 03.11.2018 18:30 63:66 (19:13 33:31 42:46)
     
77. Vlčice Žďár - BK Příbor 03.11.2018 12:00 67:66 (9:15 26:37 43:54)
     
8. kolo
78. BK NAPOS Vysoká n.L. - Basketball Nymburk B 04.11.2018 12:00 75:51 (14:15 39:24 56:33)
     
79. Vlčice Žďár - SBŠ Ostrava B 04.11.2018 11:30 77:98 (20:25 37:42 50:64)
     
9. kolo
80. BK Příbor - SBŠ Ostrava B 17.11.2018 17:00 62:77 (21:23 33:43 41:59)
     
81. Basketball Nymburk B - Vlčice Žďár 17.11.2018 15:00 63:55 (14:14 32:35 47:41)
     
82. Prostějov - BK NAPOS Vysoká n.L. 17.11.2018 11:00 67:61 (23:11 33:29 48:41)
     
10. kolo
83. Vlčice Žďár - Basket Poděbrady 18.11.2018 12:00 61:55 (21:6 35:18 48:34)
     
84. SK Bruntál - BK NAPOS Vysoká n.L. 18.11.2018 09:00 71:86 (28:26 51:50 66:66)
     
11. kolo
85. Prostějov - Vlčice Žďár 01.12.2018 10:00 89:58 (29:13 47:33 63:49)
     
86. Basket Poděbrady - BK Příbor 01.12.2018 15:00 76:58 (18:14 42:32 58:49)
     
87. Basketball Nymburk B - SBŠ Ostrava B 27.01.2019 10:00 68:67 (14:20 35:38 47:56)
     
12. kolo
88. SK Bruntál - Vlčice Žďár 02.12.2018 15:00 69:63 (17:18 40:34 49:53)
     
89. Basketball Nymburk B - BK Příbor 02.12.2018 11:00 46:57 (12:15 24:32 29:43)
     
*90. Basket Poděbrady - SBŠ Ostrava B   20:0 (kontumačně)
     
13. kolo
91. SBŠ Ostrava B - SK Bruntál 15.12.2018 11:00 87:63 (21:12 44:31 61:58)
     
92. BK Příbor - Prostějov 15.12.2018 17:00 62:87 (22:14 35:42 52:65)
     
93. Vlčice Žďár - BK NAPOS Vysoká n.L. 15.12.2018 18:00 54:60 (18:13 33:35 45:50)
     
14. kolo
94. Basket Poděbrady - Basketball Nymburk B 16.12.2018 09:30 73:63 (22:19 37:30 48:47)
     
95. BK Příbor - SK Bruntál 16.12.2018 10:00 46:66 (10:11 27:26 34:46)
     
96. SBŠ Ostrava B - Prostějov 16.12.2018 15:00 55:61 (9:11 22:32 45:49)
     
15. kolo
97. BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Příbor 12.01.2019 15:00 81:36 (23:13 39:16 55:31)
     
98. Prostějov - Basketball Nymburk B 12.01.2019 14:30 59:66 (19:12 31:20 46:40)
     
99. SK Bruntál - Basket Poděbrady 12.01.2019 17:00 57:61 (15:13 33:27 43:47)
     
16. kolo
100. BK NAPOS Vysoká n.L. - SBŠ Ostrava B 13.01.2019 15:00 63:58 (16:15 31:35 52:46)
     
101. SK Bruntál - Basketball Nymburk B 13.01.2019 09:00 69:61 (26:12 34:25 50:47)
     
102. Prostějov - Basket Poděbrady 13.01.2019 10:30 51:39 (15:5 23:15 39:27)
     
17. kolo
103. Basketball Nymburk B - BK NAPOS Vysoká n.L. 26.01.2019 13:00 31:64 (9:14 12:24 18:43)
     
104. SBŠ Ostrava B - Vlčice Žďár 26.01.2019 15:00 80:34 (21:11 41:18 60:32)
     
18. kolo
105. Prostějov - SK Bruntál 27.01.2019 10:00 96:86 (16:24 46:37 74:61)
     
106. Basket Poděbrady - BK NAPOS Vysoká n.L. 27.01.2019 15:00 57:45 (10:5 20:15 36:35)
     
107. BK Příbor - Vlčice Žďár 27.01.2019 10:00 64:60 (16:15 37:21 47:38)
     
19. kolo
108. Basket Poděbrady - Vlčice Žďár 09.02.2019 11:00 54:57 (24:12 40:24 47:45)
     
109. BK NAPOS Vysoká n.L. - SK Bruntál 09.02.2019 17:30 57:82 (18:25 34:52 46:70)
     
20. kolo
110. SBŠ Ostrava B - BK Příbor 10.02.2019 14:00 58:54 (8:11 33:17 46:31)
     
111. Vlčice Žďár - Basketball Nymburk B 10.02.2019 11:30 100:56 (21:19 47:31 75:44)
     
112. BK NAPOS Vysoká n.L. - Prostějov 10.02.2019 10:30 45:69 (10:28 17:43 34:59)
     

GÁBA BUSKOVÁ OKUSILA V OSTRAVĚ ATMOSFÉRU ŽENSKÉ LIGY

Basketbalová kariéra odchovankyně Basketbalového klubu Příbor Gabriely Buskové nabírá strmý vzestup. V minulé sezóně, ještě jako hráčka juniorského týmu Příbora, nahlédla s ženami Havířova do první ligy, v té letošní, po přestupu do SBŠ Ostrava, nastupuje v Ženské basketbalové lize. V úvodu sezóny dostala talentovaná hráčka od trenéra SBŠ Tibora Jányho důvěru ve čtyřech zápasech, ve kterých 17letá basketbalistka odehrála v průměru 15 minut na utkání.

Po loňské sezóně v Havířově jsi odcházela do SBŠ s tím, že budeš hrát juniorskou extraligu. Pomýšlela jsi i na Ženskou basketbalovou ligu (ŽBL), která se v Ostravě hraje?

Vůbec ne. V loňské sezoně jsem hrála extraligu za kadetky v Havířově, a jelikož Havířov a SBŠ Ostrava jsou ve velmi úzkém spojení, naskytla se mi možnost pokračovat v extraligové sezóně právě v týmu SBŠ kategorie U19. Absolvovala jsem s týmem letní přípravu a přípravné turnaje a na ŽBL jsem vůbec nepomýšlela. Úspěchem už pro mě byla možnost hostovat v první lize, kterou pro tuto sezónu dokázal Havířov získat. Ale v prvním týmu SBŠ se zranila jedna podkošová hráčka, druhá je delší dobu nemocná, a proto jsem dostala příležitost zahrát si ŽBL. Samozřejmě hraju i za juniorky, což je pro mě hlavní soutěž. ŽBL vnímám jako bonus a příležitost získat mnoho nových zkušeností.

Kdy přišla pozvánka do prvního týmu SBŠ? Už v přípravě, nebo až v sezóně?
Přípravu jsem absolvovala normálně s juniorkami a nominace do ženského ligového týmu přišla z čista jasna asi tři dny před druhým zápasem sezóny v Brně.
Je ŽBL hodně odlišná od toho, co jsi prozatím s basketbalem zažila? Ještě loni jsi hrála juniorskou ligu za Příbor.

Je to úplně jiné. Soupeřky z extraligových týmů mají většinou odehraných v nejvyšší soutěži tolik sezón, kolik jsem já zvládla za celý svůj život. Jsou tedy mnohem zkušenější. Je to taky o dost silovější, hlavně hra pod košem, kde se pohybuju.

Hned v prvním utkání na palubovce Technicu Brno jsi odehrála přes 10 minut. S jakými pocity?

I když už se v ženském basketbale pohybuju asi tři roky, byla jsem dost nervózní. Snažila jsem se hlavně vyvarovat hloupým chybám.

Také v dalších zápasech proti Nymburku, Karlovým Varům jsi hrála přes 10 minut. Na palubovce USK Praha dokonce přes 20 minut. Cítíš se už jako pevná součást týmu v ŽBL?

Hrála jsem tolik, protože se nám zranily pivotky. I proto se jako pevná součást týmu se určitě zatím necítím. Tak se budu cítit, až odehraju v lize minimálně půl sezóny.

Na palubovce USK jste vysoko prohrály (37:125). Přesto jaký to byl pocit hrát na palubovce jednoho z nejlepších evropských ženských týmů?

No, jely jsme tam v osmi dorostenkách, takže to bylo dost těžké. Byla jsem hodně nervózní, přece jen jsou to hráčky, od kterých bych si ještě loni žádala podpis. A teď jsem proti nim nastoupila na hřiště.
Těšila ses na některou protihráčku více?

Na sestry Elhotovy, jednoznačně. Ale taky na jejich posilu ze Španělska Martu Xargay.

SBŠ každoročně nepatří k favoritům, loni ale sahalo po play off. Je i letos play off cílem?
Nevím, jak vysoké cíle má trenér Jány, ale play off by bylo určitě milým překvapením. Náš hlavní cíl je určitě udržet nejvyšší soutěž v Ostravě. Sice se nám nepodařil vstup do sezóny, ale věřím, že to bude lepší, až se nám vrátí pivotky a naše hra bude vypadat zase o něco lépe. Trochu se to ukázalo v 6. kole, kdy jsme poprvé vyhrály (na hřišti Chance U19 82:57).

Je ŽBL tvým splněným snem, nebo máš ještě vyšší ambice?

Určitě je to jeden ze splněných snů a myslím, že je to dobrá zkušenost a velký krok do mého basketbalového života.V létě jsi okusila i reprezentaci v basketu 3×3, s níž jsi vybojovala druhou příčku v kvalifikaci na mistrovství Evropy. Plánuješ hrát i tuto odnož basketbalu?

Už na konci školy jsem jela na menší soustředění do Brandýsa nad Labem a poté jsem odcestovala na fast track, což byl takový menší přípravný turnaj, do Maďarského Szolnoku. V Maďarsku jsem taky odehrála zmíněnou kvalifikaci. S reprezentační trenérkou jsem stále v kontaktu a přála bych si, aby mé účinkování v tomto týmu pokračovalo.

 

ZDROJ: Měsíčník města Příbora

BASKETBAL Ženy / 2. liga / ročník 2016/2017 / skupina B

tabulka

 
1. Basket Poděbrady 8 8 0 520:418 16
2. MK Technic Tišnov 8 7 1 528:397 15
3. Basketball Nymburk B 8 5 3 498:416 13
4. BK Žďár nad Sáz. 9 4 5 574:544 13
5. BC Benešov 9 4 5 504:546 13
6. BK Havířov 8 3 5 534:549 11

7.

BK Příbor

7

3

4

420:453

10

8. TJ OP Prostějov 7 2 5 378:448 9
9. BK Loko Trutnov "B" 8 0 8 456:641 8
 
 
1. kolo
91. Prostějov - BC Benešov 24.09.2016 19:15 69:39 (14:7 35:23 51:31)
     
92. MK Technic Tišnov - Žďár nad Sáz 24.09.2016 13:00 51:45 (16:6 28:16 37:30)
     
93. BK Příbor - Basket Poděbrady 24.09.2016 16:00 52:79 (13:21 25:46 32:61)
     
94. BK Havířov - Basketball Nymburk B 24.09.2016 17:00 59:58 (15:14 28:31 48:41)
     
2. kolo
95. Prostějov - Žďár nad Sáz 25.09.2016 12:00 39:57 (9:13 20:33 24:44)
     
96. MK Technic Tišnov - BC Benešov 25.09.2016 10:00 65:23 (20:6 35:9 50:22)
     
97. BK Příbor - Basketball Nymburk B 25.09.2016 11:00 37:59 (13:20 19:35 27:46)
     
98. BK Havířov - Basket Poděbrady 25.09.2016 09:30 57:68 (11:15 28:32 45:47)
     
3. kolo
99. Basket Poděbrady - Basketball Nymburk B 08.10.2016 20:00 64:61 (7:16 28:36 43:49 56:56)
     
100. BC Benešov - BK Příbor 08.10.2016 19:00 64:57 (20:10 32:27 43:43)
     
101. Žďár nad Sáz - BK Havířov 08.10.2016 18:00 76:67 (14:16 36:28 56:51)
     
102. Loko Trutnov "B" - MK Technic Tišnov 08.10.2016 19:15 56:77 (10:25 23:42 36:55)
     
4. kolo
103. BC Benešov - BK Havířov 09.10.2016 11:30 74:53 (20:13 35:32 55:41)
     
104. Žďár nad Sáz - BK Příbor 09.10.2016 11:30 69:71 (12:21 29:38 52:46 60:60)
     
105. Loko Trutnov "B" - Prostějov 09.10.2016 10:00 70:71 (16:21 42:38 59:54)
     
5. kolo
106. Prostějov - MK Technic Tišnov 19.10.2016 20:00 49:70 (20:17 35:34 45:56)
     
107. BK Havířov - Loko Trutnov "B" 22.10.2016 13:00 112:65 (31:16 60:30 96:71)
     
108. Basket Poděbrady - BC Benešov 22.10.2016 16:00 62:53 (20:5 27:31 41:42)
     
109. Basketball Nymburk B - Žďár nad Sáz 22.10.2016 14:00 62:57 (11:5 27:17 42:36 54:54)
     
6. kolo
110. BK Příbor - Loko Trutnov "B" 23.10.2016 11:00 91:44 (23:14 37:24 64:35)
     
111. Basket Poděbrady - Žďár nad Sáz 23.10.2016 13:00 68:62 (17:18 41:34 50:46)
     
112. Basketball Nymburk B - BC Benešov 23.10.2016 10:00 56:46 (12:16 31:20 40:31)
     
7. kolo
113. BC Benešov - Žďár nad Sáz 05.11.2016 18:00 62:47 (14:7 29:20 48:28)
     
114. Loko Trutnov "B" - Basketball Nymburk B 05.11.2016 09:30 37:57 (10:16 20:27 31:50)
     
115. BK Příbor - Prostějov 29.01.2017       historie
     
116. MK Technic Tišnov - BK Havířov 05.11.2016 13:00 79:52 (30:9 45:23 67:39)
     
8. kolo
117. Loko Trutnov "B" - Basket Poděbrady 06.11.2016 09:30 63:69 (17:9 32:18 47:37)
     
118. Prostějov - BK Havířov 06.11.2016 10:00 67:79 (12:17 36:37 53:53)
     
119. MK Technic Tišnov - BK Příbor 25.11.2016 20:00 (83:50) (22:11 52:19 64:32)
     
9. kolo

120.

BK Příbor

-

BK Havířov

19.11.2016 18:00

62:55

(17:18 37:30 58:46)

     

121. Basket Poděbrady - Prostějov 19.11.2016 17:00 49:33 (18:6 29:15 40:30)
     
122. Basketball Nymburk B - MK Technic Tišnov 19.11.2016 18:00 61:66 (12:19 36:33 45:51)
     
123. Žďár nad Sáz - Loko Trutnov "B" 19.11.2016 13:00 90:55 (20:17 33:28 60:44)
     
10. kolo
124. Basket Poděbrady - MK Technic Tišnov 20.11.2016 10:00 61:37 (17:9 31:13 48:28)
     
125. Basketball Nymburk B - Prostějov 20.11.2016 10:30 84:50 (25:11 41:25 60:38)
     
126. BC Benešov - Loko Trutnov "B" 20.11.2016 10:00 74:66 (15:18 42:26 60:46)
     

BASKETBAL Muži / ročník 2015/16 / Oblastní přebor - 2.třída / Skupina B

 

Basketbalový klub Příbor

 

 

tabulka
1. BK NH Flames Ostrava 15/16 10 8 2 761:693 18
2. Restart Havířov 15/16 10 7 3 715:662 17
3. BO TJ Hlučín 15/16 10 5 5 651:606 15

4.

BK Příbor 15/16

10

4

6

706:717

14

5. Český Těšín 15/16 10 3 7 614:731 13
6. TJ Zbrojovka Vsetín 15/16 10 3 7 653:691 13
1. kolo
61. NH Flames Ostrava - BK Příbor 65:68 (13:18 32:34 47:52)
62. Hlučín - Č.Těšín 68:36 (16:11 36:18 48:30)
63. Restart Havířov - Vsetín 77:70 (23:20 39:32 64:49)
2. kolo
64. BK Příbor - Hlučín 88:57 (17:18 36:30 64:40)
65. Č.Těšín - Restart Havířov 55:62 (15:14 25:27 46:44)
66. Vsetín - NH Flames Ostrava (60:61) (17:14 26:32 45:43)
3. kolo
67. NH Flames Ostrava - Č.Těšín (94:68) (19:14 38:27 66:48)
68. Hlučín - Vsetín 55:54 (13:18 22:34 32:44)
69. Restart Havířov - BK Příbor 81:73 (22:15 38:32 60:51)
4. kolo
70. BK Příbor - NH Flames Ostrava 66:79 (16:18 28:35 51:51)
71. Č.Těšín - Hlučín 40:74 (9:17 24:40 33:52)
72. Vsetín - Restart Havířov 58:69 (11:19 25:35 42:48)
5. kolo
73. Hlučín - BK Příbor 73:53 (20:15 45:29 55:43)
74. Restart Havířov - Č.Těšín 81:61 (15:19 36:36 50:48)
75. NH Flames Ostrava - Vsetín 92:77 (12:31 38:47 68:63)
6. kolo
76. Č.Těšín - NH Flames Ostrava (60:71) (15:14 35:28 40:54)
77. Vsetín - Hlučín 66:63 (18:22 39:38 58:54)

78.

BK Příbor

-

Restart Havířov

(61:58)

(15:12 30:27 45:48)

 

tabulka
1. Český Těšín 15/16 10 7 3 693:644 17
2. TJ Zbrojovka Vsetín 15/16 10 6 4 616:596 16

3.

BK Příbor 15/16

10

5

5

757:685

15

4. BC Nový Jičín C 15/16 10 4 6 637:663 14
5. BK Frýdek-Místek 15/16 9 5 4 545:533 13
6. TJ TŽ Třinec 15/16 9 2 7 454:581 11

 

 

 

 

1. kolo
1. BK Příbor - Třinec 74:54 (21:13 33:24 52:40)
2. Č.Těšín - Vsetín 67:53 (6:13 29:25 44:41)
3. BK Frýdek-Místek - N.Jičín C 59:57 (20:8 35:30 52:44)
2. kolo
4. Třinec - N.Jičín C 49:68 (11:15 27:31 33:46)
5. Vsetín - BK Frýdek-Místek 20:0 historie
6. BK Příbor - Č.Těšín 76:78 (20:22 33:41 56:63)
3. kolo
7. Č.Těšín - Třinec 60:28 (12:14 31:18 51:26)
8. BK Frýdek-Místek - BK Příbor 67:80 (19:16 42:49 59:63)
9. Vsetín - N.Jičín C 93:81 (23:11 43:32 65:49)
4. kolo
10. Třinec - Vsetín 63:50 (7:11 31:25 45:38)
11. BK Příbor - N.Jičín C 70:50 (17:7 35:21 48:38)
12. Č.Těšín - BK Frýdek-Místek 72:65 (21:10 40:20 52:44)
5. kolo
13. BK Frýdek-Místek - Třinec 68:34 (17:6 34:8 56:15)
14. Č.Těšín - N.Jičín C 68:64 (13:15 30:31 52:45)
15. BK Příbor - Vsetín 68:63 (15:16 39:26 50:48)
6. kolo
16. Třinec - BK Příbor 53:87 (8:22 22:44 34:57)
17. Vsetín - Č.Těšín 71:67 (23:17 41:25 53:45)
18. N.Jičín C - BK Frýdek-Místek 57:74 (11:15 19:36 38:55)
7. kolo
19. N.Jičín C - Třinec 57:47 (19:13 23:22 42:34)
20. BK Frýdek-Místek - Vsetín 67:60 (14:18 27:40 49:44)
21. Č.Těšín - BK Příbor 82:81 (20:15 45:29 62:58)
8. kolo
22. Třinec - Č.Těšín 64:46 (9:14 26:26 44:32)
23. BK Příbor - BK Frýdek-Místek 67:71 (17:18 26:39 54:49)
24. N.Jičín C - Vsetín 49:54 (10:15 24:23 35:39)
9. kolo
25. Vsetín - Třinec 71:62 (14:8 30:13 51:35)
26. N.Jičín C - BK Příbor 86:82 (23:23 39:45 52:72)
27. BK Frýdek-Místek - Č.Těšín 74:86 (27:21 45:42 63:57)
10. kolo
28. Třinec - BK Frýdek-Místek 17.02.2016 19:00 historie
29. N.Jičín C - Č.Těšín 68:67 (21:17 26:37 52:53)
30. Vsetín - BK Příbor 81:72 (18:11 36:35 57:51)

BASKETBAL Ženy / 2. liga / ročník 2015/2016 / skupina B

 

Basketbalový klub Příbor ženy

 

tabulka
1. BK Sluneta Ústí n.L. 14 11 3 867:717 25
2. TJ Lokomotiva Liberec I 14 11 3 1053:777 25
3. Aritma Praha 14 10 4 1061:928 24
4. BK Handicap Tišnov B 14 7 7 880:1002 21
5. Basketball Nymburk B 14 6 8 886:899 20
6. TJ OP Prostějov 14 4 10 844:965 18
7. BK Brandýs nad Labem 14 4 10 871:1020 18

8.

BK Příbor

14

3

11

878:1032

17

 

1. kolo
113. Lokomotiva Liberec - Basketball Nymburk B 06.02.2016 17:00 69:51 (25:11 47:28 58:41)
114. BK Brandýs n.L. - Handicap Tišnov B 06.02.2016 18:00 46:51 (18:17 31:33 37:41)
115. Sluneta Ústí n.L. - Prostějov 06.02.2016 17:00 86:43 (22:9 45:22 66:35)

116.

Aritma Praha

-

BK Příbor

06.02.2016 18:15

94:60

(24:15 49:21 71:40)

2. kolo
117. Lokomotiva Liberec - Handicap Tišnov B 07.02.2016 10:00 74:56 (21:15 41:29 57:45)
118. BK Brandýs n.L. - Basketball Nymburk B 07.02.2016 10:00 50:60 (8:15 25:28 40:44)

119.

Sluneta Ústí n.L.

-

BK Příbor

07.02.2016 10:00

68:52

(15:12 27:24 48:36)

120. Aritma Praha - Prostějov 07.02.2016 10:15 81:65 (19:17 46:33 63:48)
3. kolo
121. Basketball Nymburk B - Sluneta Ústí n.L. 20.02.2016 13:00 38:40 (11:9 29:15 36:27)
122. Handicap Tišnov B - Aritma Praha 20.02.2016 15:00 75:68 (20:15 37:25 56:52)
123. Prostějov - Lokomotiva Liberec 20.02.2016 14:00 57:73 (20:17 35:29 49:51)

124.

BK Příbor

-

BK Brandýs n.L.

20.02.2016 15:30

74:79

(17:15 42:40 61:59)

4. kolo
125. Basketball Nymburk B - Aritma Praha 21.02.2016 09:30 65:69 (12:15 28:25 46:36 56:56)
126. Handicap Tišnov B - Sluneta Ústí n.L. 21.02.2016 09:00 63:56 (17:20 29:29 47:43)
127. Prostějov - BK Brandýs n.L. 21.02.2016 10:00 78:66 (18:15 34:35 53:45)

128.

BK Příbor

-

Lokomotiva Liberec

21.02.2016 11:00

43:98

(12:22 27:47 35:76)

5. kolo
129. Aritma Praha - Basketball Nymburk B 05.03.2016 18:15 91:53 (20:15 46:20 68:34)
130. Sluneta Ústí n.L. - Handicap Tišnov B 05.03.2016 13:45 88:53 (22:12 47:21 70:38)
131. BK Brandýs n.L. - Prostějov 05.03.2016 17:00 78:76 (17:19 44:47 63:58)

132.

Lokomotiva Liberec

-

BK Příbor

05.03.2016 17:00

75:55

(19:19 41:34 60:45)

6. kolo
133. Sluneta Ústí n.L. - Basketball Nymburk B 06.03.2016 10:00 81:70 (21:21 42:33 63:48)
134. Aritma Praha - Handicap Tišnov B 06.03.2016 10:15 89:66 (21:12 38:28 65:46)
135. Lokomotiva Liberec - Prostějov 06.03.2016 10:00 86:64 (18:23 41:42 62:57)

136.

BK Brandýs n.L.

-

BK Příbor

06.03.2016 10:00

79:64

(27:17 47:26 61:46)

7. kolo
137. Handicap Tišnov B - Lokomotiva Liberec 18.03.2016 20:00 (41:86) (9:18 19:40 26:63)
138. Basketball Nymburk B - BK Brandýs n.L. 19.03.2016 11:00 59:64 (12:14 26:30 43:45)

139.

BK Příbor

-

Sluneta Ústí n.L.

19.03.2016 15:00

54:37

(16:2 25:21 33:30)

140. Prostějov - Aritma Praha 19.03.2016 11:00 65:68 (17:12 34:35 46:58)
8. kolo
141. Basketball Nymburk B - Lokomotiva Liberec 20.03.2016 09:30 44:82 (9:15 20:37 29:58)
142. Handicap Tišnov B - BK Brandýs n.L. 20.03.2016 15:00 (75:65) (23:26 41:37 56:45)
*143. Prostějov - Sluneta Ústí n.L. 20.03.2016 12:00 47:29 (9:13 34:22 47:29)

144.

BK Příbor

-

Aritma Praha

20.03.2016 10:00

69:81

(17:28 36:46 54:64)

 

tabulka
1. Basketball Nymburk B 14 13 1 1021:754 27

2.

BK Příbor

14

9

5

975:894

23

3. BK Handicap Tišnov B 14 9 5 952:878 23
4. TJ OP Prostějov 14 7 7 837:820 21
5. BK Havířov 13 5 8 711:885 18
6. Gemini Zlín 14 4 10 739:896 18
7. Basket Poděbrady 14 4 10 736:838 18
8. TJ Šumperk 13 4 9 806:812 17

 

 

1. kolo
57. Handicap Tišnov B - Gemini Zlín 28.11.2015 15:00 71:38 (18:9 40:22 55:31)
58. TJ Šumperk - Prostějov 28.11.2015 16:00 66:69 (15:11 35:27 53:46)
59. BK Havířov - BK Příbor 28.11.2015 15:00 65:88 (14:28 31:46 46:72)
60. Basketball Nymburk B - Basket Poděbrady 28.11.2015 19:30 60:51 (17:18 26:30 38:41)
2. kolo
61. Handicap Tišnov B - Basketball Nymburk B 03.10.2015 15:00 64:60 (22:18 38:32 50:42)
62. Gemini Zlín - Basket Poděbrady 06.11.2015 19:00 53:48 (13:12 21:17 38:30)
63. TJ Šumperk - BK Havířov 03.10.2015 16:00 72:40 (21:12 44:19 54:29)
64. Prostějov - BK Příbor 03.10.2015 17:30 78:59 (19:10 42:30 62:45)
3. kolo
65. Handicap Tišnov B - Basket Poděbrady 28.10.2015 18:00 73:51 (21:20 42:33 58:43)
66. Gemini Zlín - Basketball Nymburk B 04.10.2015 11:15 46:79 (12:21 24:44 39:56)
67. TJ Šumperk - BK Příbor 04.10.2015 10:00 70:47 (23:6 42:21 56:35)
68. Prostějov - BK Havířov 04.10.2015 10:00 90:39 (27:7 45:16 67:33)
4. kolo
69. Basketball Nymburk B - BK Havířov 17.10.2015 18:00 73:43 (16:10 32:27 54:37)
70. Basket Poděbrady - BK Příbor 17.10.2015 18:00 44:58 (14:13 28:29 34:50)
71. Handicap Tišnov B - TJ Šumperk 17.10.2015 17:30 69:63 (10:14 28:30 52:51)
72. Prostějov - SKB Zlín 17.10.2015 10:00 60:36 (24:12 28:16 45:28)
5. kolo
73. Basketball Nymburk B - BK Příbor 18.10.2015 08:30 68:52 (20:18 31:32 50:37)
74. Basket Poděbrady - BK Havířov 18.10.2015 10:30 49:63 (7:23 26:39 39:51)
75. Handicap Tišnov B - Prostějov 18.10.2015 10:00 41:68 (10:25 20:37 29:57)
76. Gemini Zlín - TJ Šumperk 18.10.2015 09:00 43:73 (13:16 21:30 35:53)
6. kolo
77. TJ Šumperk - Basketball Nymburk B 14.11.2015 18:00 60:66 (16:10 31:31 38:34 55:55)
78. Prostějov - Basket Poděbrady 14.11.2015 14:00 70:52 (15:18 28:29 50:42)
79. BK Havířov - Handicap Tišnov B 14.11.2015 18:00 68:60 (20:16 39:28 56:39)
80. BK Příbor - Gemini Zlín 14.11.2015 15:00 80:50 (26:21 48:27 64:35)
7. kolo
81. TJ Šumperk - Basket Poděbrady 15.11.2015 10:00 83:70 (22:23 42:36 64:61)
82. Prostějov - Basketball Nymburk B 15.11.2015 09:30 58:87 (9:25 28:41 39:64)
83. BK Havířov - Gemini Zlín 15.11.2015 10:00 75:67 (21:18 38:33 56:58)
84. BK Příbor - Handicap Tišnov B 15.11.2015 10:00 83:69 (19:23 42:42 58:61)
8. kolo
85. Gemini Zlín - Handicap Tišnov B 29.11.2015 11:00 54:71 (12:27 26:44 34:57)
86. Prostějov - TJ Šumperk 29.11.2015 12:00 62:54 (26:10 40:26 54:44)
87. BK Příbor - BK Havířov 29.11.2015 10:30 79:55 (21:13 47:31 58:43)
88. Basket Poděbrady - Basketball Nymburk B 29.11.2015 11:30 44:74 (6:18 18:33 35:51)
9. kolo
89. Basket Poděbrady - Handicap Tišnov B 12.12.2015 16:30 67:65 (15:6 30:25 51:46)
90. Basketball Nymburk B - Gemini Zlín 12.12.2015 13:30 73:62 (17:17 37:32 53:44)
91. BK Příbor - TJ Šumperk 12.12.2015 15:00 88:78 (19:17 39:42 61:58)
92. BK Havířov - Prostějov 12.12.2015 18:00 55:45 (15:15 28:27 44:36)
10. kolo
93. Basketball Nymburk B - Handicap Tišnov B 13.12.2015 10:30 87:70 (18:19 39:41 63:54)
94. Basket Poděbrady - Gemini Zlín 13.12.2015 10:30 47:45 (12:10 23:21 34:33)
95. BK Havířov - TJ Šumperk 30.01.2016 11:00       historie
96. BK Příbor - Prostějov 13.12.2015 10:00 68:49 (13:13 29:22 48:37)
11. kolo
97. BK Příbor - Basketball Nymburk B 09.01.2016 15:00 71:74 (18:20 34:42 45:53 67:67)
98. BK Havířov - Basket Poděbrady 09.01.2016 18:15 59:50 (13:15 24:23 42:35)
99. Prostějov - Handicap Tišnov B 09.01.2016 18:00 58:73 (20:16 32:39 46:54)
100. TJ Šumperk - Gemini Zlín 09.01.2016 16:00 47:57 (14:18 22:35 32:47)
12. kolo
101. BK Havířov - Basketball Nymburk B 10.01.2016 11:15 41:76 (8:19 13:40 25:61)
102. BK Příbor - Basket Poděbrady 10.01.2016 10:00 58:56 (10:17 27:32 43:45)
103. TJ Šumperk - Handicap Tišnov B 10.01.2016 10:00 47:70 (13:23 25:41 36:56)
104. Gemini Zlín - Prostějov 08.01.2016 19:00 70:54 (16:14 35:37 49:45)
13. kolo
105. Basket Poděbrady - TJ Šumperk 23.01.2016 15:00 (57:39) (14:10 24:22 38:29)
106. Basketball Nymburk B - Prostějov 23.01.2016 17:00 (70:38) (20:14 39:24 56:29)
107. Gemini Zlín - BK Havířov 23.01.2016 18:15 (63:48) (15:12 31:31 58:37)
108. Handicap Tišnov B - BK Příbor 23.01.2016 15:00 (83:74) (21:18 37:39 57:53)
14. kolo
109. Basketball Nymburk B - TJ Šumperk 24.01.2016 11:00 (74:54) (19:18 31:31 49:43)
110. Basket Poděbrady - Prostějov 24.01.2016 10:30 (50:38) (9:6 24:14 37:30)
111. Handicap Tišnov B - BK Havířov 24.01.2016 09:00 (73:60) (19:20 40:33 61:45)
112. Gemini Zlín - BK Příbor 24.01.2016 10:45 (55:70) (13:16 28:33 43:50)

BASKETBAL Ženy / 2. liga / ročník 2014/2015 / skupina B

tabulka
7. TJ OP Prostějov 24 12 12 1458:1465 36
8. Gemini Zlín 24 11 13 1432:1448 35

9.

BK Příbor

24

8

16

1447:1620

32

10. BK Pelhřimov 24 0 24 1019:1497 24
 
1. kolo
205. Gemini Zlín - BK Příbor 21.02.2015 11:00 80:71 (26:23 40:36 56:47)
206. Prostějov - BK Pelhřimov 21.02.2015 13:30 63:44 (19:9 38:24 51:32)
2. kolo
207. BK Příbor - Gemini Zlín 22.02.2015 10:00 54:71 (15:25 27:35 35:55)
208. BK Pelhřimov - Prostějov 22.02.2015 10:00 40:51 (2:17 18:22 33:34)
3. kolo
209. Gemini Zlín - Prostějov 07.03.2015 17:30 68:70 (17:21 32:42 44:56)
210. BK Příbor - BK Pelhřimov 07.03.2015 18:00 60:41 (20:7 36:20 44:33)
4. kolo
211. Gemini Zlín - BK Pelhřimov 08.03.2015 11:00 69:36 (15:17 36:26 55:28)
212. BK Příbor - Prostějov 08.03.2015 10:00 84:76 (21:25 45:48 67:59)
5. kolo
213. BK Pelhřimov - Gemini Zlín 21.03.2015 17:30 47:71 (8:22 19:42 38:55)
214. Prostějov - BK Příbor 21.03.2015 14:00 62:51 (19:13 33:21 53:41)
6. kolo
215. BK Pelhřimov - BK Příbor 22.03.2015 11:00 39:54 (17:9 23:27 33:45)
216. Prostějov - Gemini Zlín 22.03.2015 12:00 41:63 (12:16 26:33 33:44)

 

 

 

tabulka
1. TJ Sokol Manver Pečky 18 17 1 1450:998 35
2. BK Brandýs nad Labem 18 13 5 1218:1067 31
3. Basket Slovanka Parker-Hannifin 18 11 7 1062:911 29
4. OSK Olomouc 18 11 7 1152:1061 29
5. Basket Poděbrady 18 10 8 1094:1108 28
6. SBŠ Ostrava B 18 9 9 1121:1278 27
7. TJ OP Prostějov 18 8 10 1095:1115 26
8. Gemini Zlín 18 6 12 1010:1129 24

9.

BK Příbor

18

5

13

1073:1251

23

10. BK Pelhřimov 18 0 18 772:1129 18

 

20. kolo
176. Basket Poděbrady - Sokol Manver Pečky 07.02.2015 17:30 (64:73) (18:19 32:34 45:51)

177.

BK Příbor

-

BK Brandýs n.L.

08.02.2015 10:00

(76:82)

(19:18 47:38 66:58)

178. SBŠ Ostrava B - Basket Slovanka P-H 08.02.2015 10:30 (47:65) (16:20 31:36 42:51)
179. Prostějov - OSK Olomouc 08.02.2015 11:30 (65:70) (20:25 34:41 52:50)
180. BK Pelhřimov - Gemini Zlín 08.02.2015 11:00 (38:52) (9:13 19:30 26:42)