BASKETBAL muži / Oblasti / ročník 2021/22 / Severomoravská liga mužů - 1.třída

muži / Oblasti / ročník 2021/22 / Severomoravská liga mužů - 1.třída / Základní část

 

tabulka
1 BK Hladnov Ostrava 22 20 2 1917:17:00 42
2 Basket Opava 2010 B 22 19 3 1695:14:00 41
3 BC Nový Jičín B 22 16 6 1666:58:00 38
4 BK Snakes Ostrava B 22 14 8 1688:45:00 36
5 TJ Sokol Karvíná B 22 14 8 1540:45:00 36
6 TJ Slavoj Český Těšín 22 13 9 1653:36:00 35
7 Slavia Havířov 22 9 13 1578:15:00 31
8 BK Krnov 21 8 13 1290:00:00 29

9

BK Příbor

22

6

16

1607:25:00

28

10 BK Labrador Ostrava A 21 6 15 1273:00:00 27
11 VSK VŠB Ostrava 22 5 17 1365:09:00 27
12 BK Frýdek-Místek 20 0 20 1077:29:00 20

 

22. kolo
127. Slavia Havířov - Labrador A 25.05.2022 19:50 (73:59) (23:15 34:25 52:38)
128. Opava 2010 B - Karviná B 14.04.2022 20:00 89:46 (21:13 42:30 67:34)
129. Český Těšín - BK FM 20.05.2022 17:30 (80:54) (15:20 40:27 60:39)
130. BK Krnov - Snakes Ostrava B 20.05.2022 19:30 (68:73) (14:17 37:33 55:45)

131.

BK Příbor

-

Hladnov Ostrava

20.05.2022 20:15

(66:75)

(15:19 33:39 52:51)

132. Nový Jičín B - VŠB Ostrava 17.05.2022 18:15 (86:54) (16:9 41:26 58:35)

BASKETBAL ženy / 2. liga / ročník 2020/21 / skupina B

ženy / 2. liga / ročník 2020/21 / skupina B


tabulka
1. SK Bruntál 3 3 0 249:171 6
2. SK UP Olomouc 3 2 1 207:205 5
3. ADFORS Basket SECCON Litomyšl 3 1 2 184:210 4

4.

BK Příbor SBŠ

2

1

1

150:152

3

5. Vlčice Žďár 3 0 3 153:205 3
6. Basketball Nymburk 0 0 0 0:0 0
7. Basket Ostrava 0 0 0 0:0 0
8. Basket Poděbrady 0 0 0 0:0 0
 
 
1. kolo
73. Basket Poděbrady - Basketball Nymburk 12.12.2020       historie
     
74. SK Bruntál - BK Litomyšl 19.09.2020 17:00 83:50 (22:17 45:35 66:46)
     
75. SK UP Olomouc - Vlčice Žďár 19.09.2020 14:15 66:60 (25:15 41:28 54:44)
     
2. kolo
76. SK Bruntál - Vlčice Žďár 20.09.2020 09:00 78:43 (17:21 40:29 56:35)
     
77. SK UP Olomouc - BK Litomyšl 20.09.2020 13:30 77:73 (15:21 39:34 54:51 69:69)
     
3. kolo
78. BK Litomyšl - Vlčice Žďár 03.10.2020 17:10 61:50 (19:5 31:16 47:32)
     
79. BK Příbor SBŠ - SK Bruntál 03.10.2020 14:00 78:88 (16:18 39:46 54:75)
     
80. Basket Ostrava - SK UP Olomouc 20.12.2020       historie
     
4. kolo
81. BK Příbor SBŠ - SK UP Olomouc 04.10.2020 11:00 72:64 (19:19 38:33 58:46)
     

Basketbalový klub BK Příbor

Logo BK PříborBasketbalový klub Příbor se svou více než 55letou historií patří mezi největší zájmové organizace na území města Příbor. Svoji činnost zaměřuje především na děti a mládež a jejich orientaci na pravidelné sportovní aktivity ve volném čase. V basketbalovém klubu je evidováno celkem 162 dětí a 34 dospělých. V letošním roce máme v soutěžích 8 mládežnických družstev. Vynikající výsledky dosahují především družstva děvčat, která patří k nejlepším v České republice. O tom svědčí titul mistryň ČR minižaček i výsledky družstva mladších dorostenek v extralize a start družstva starších dorostenek v ligové soutěži.

Basketbalový klub má dlouholeté zkušenosti a dostatečný počet dobrovolných pracovníků na organizování sportovně společenských akcí, basketbalových turnajů, streetballů a příbuzných akcí. Již několik let například organizujeme a zajišťujeme průběh Sportovního dne pro našeho partnera, společnost PRIMUS CE s.r.o., podporujícího mládežnický basketbal v Příboře.

Je naší ctí uspořádat tento Festival a zároveň odpovědností a výzvou pro další práci s mládeží. Věřím, že odvedeme maximum práce pro sportovní i mimo sportovní zážitky všech dětí a návštěvníků festivalu.

 

Úspěšně se naše družstva zúčastnila mezinárodních turnajů v Polsku, Francii, Maďarsku, Rakousku, Belgii a na Slovensku.

V Basketbalovém klubu je evidováno celkem 176 členů, převážně mládeže do 18 let. Podle věku jsou děti rozděleny do 9 družstev, která pravidelně startují v mistrovských soutěžích MS kraje a ligových soutěžích ČR. Činnost klubu zajišťuje tříčlenný výkonný výbor a 13 trenérů.
V průběhu roku družstva sehrají průměrně 250 zápasů a zúčastní se okolo 20 turnajů.


Kontakt:

Prezident basketbalového klubu

Jiří Slaný
Místecká 39
742 58 Příbor

mob.: +420 606 765 222
e-mail: slany.jiri@tiscali.cz


 
www.bkpribor.cz - web. stránky BK Příbor

BASKETBAL ženy / 2.liga / ročník 2019/2020 / skupina B

tabulka
1. SK Bruntál 10 10 0 804:574 20
2. Basket Poděbrady 11 7 4 676:645 18
3. Basketball Nymburk 11 5 6 693:681 16
4. BK Vlčice Žďár 10 4 6 591:603 14

5.

BK Příbor

10

4

6

671:691

14

6. SK UP Olomouc 10 4 6 535:676 14
7. ADFORS Basket SECCON Litomyšl 10 2 8 564:664 12
 
 
1. kolo
43. Vlčice Žďár - BK Litomyšl 16.11.2019 17:45 62:68 (15:13 30:26 41:50)
     
44. Basket Poděbrady - Basketball Nymburk 16.11.2019 17:30 71:61 (20:12 41:24 61:40)
     
45. SK Bruntál - SK UP Olomouc 16.11.2019 18:30 81:44 (25:7 40:24 58:33)
     
2. kolo
46. Vlčice Žďár - BK Příbor 05.10.2019 17:00 87:59 (20:23 43:33 64:44)
     
47. Basket Poděbrady - SK Bruntál 05.10.2019 17:00 41:74 (6:15 16:37 20:57)
     
48. Basketball Nymburk - SK UP Olomouc 05.10.2019 16:00 62:43 (20:10 37:18 50:31)
     
3. kolo
49. BK Litomyšl - BK Příbor 06.10.2019 09:00 78:66 (16:10 38:25 60:44)
     
50. Basket Poděbrady - SK UP Olomouc 06.10.2019 16:00 89:26 (12:7 43:21 70:26)
     
51. Basketball Nymburk - SK Bruntál 06.10.2019 10:00 69:73 (19:21 39:36 60:52)
     
4. kolo
52. BK Příbor - SK Bruntál 19.10.2019 18:00 69:84 (16:16 34:42 52:65)
     
53. Vlčice Žďár - Basket Poděbrady 19.10.2019 16:30 79:54 (16:15 42:26 61:42)
     
54. BK Litomyšl - Basketball Nymburk 19.10.2019 18:00 56:61 (17:16 26:31 40:41)
     
5. kolo
55. BK Příbor - SK UP Olomouc 20.10.2019 13:00 79:48 (20:15 38:26 59:35)
     
56. Vlčice Žďár - Basketball Nymburk 20.10.2019 15:00 55:60 (13:8 26:16 40:38)
     
57. BK Litomyšl - Basket Poděbrady 20.10.2019 17:00 65:74 (10:12 26:32 43:51)
     
6. kolo
58. Basket Poděbrady - BK Příbor 02.11.2019 17:00 78:72 (15:25 33:37 53:55)
     
59. SK Bruntál - Vlčice Žďár 02.11.2019 17:00 64:50 (23:9 34:26 52:40)
     
60. SK UP Olomouc - BK Litomyšl 02.11.2019 16:30 71:56 (17:10 38:14 52:43)
     
7. kolo
61. Basketball Nymburk - BK Příbor 03.11.2019 10:00 56:61 (8:16 24:27 43:41)
     
62. SK Bruntál - BK Litomyšl 03.11.2019 10:00 67:41 (21:15 38:20 49:29)
     
63. SK UP Olomouc - Vlčice Žďár 03.11.2019 11:15 56:65 (23:16 38:26 48:48)
     
8. kolo
64. BK Litomyšl - Vlčice Žďár 17.11.2019 11:00 53:57 (17:16 36:27 44:42)
     
65. Basketball Nymburk - Basket Poděbrady 17.11.2019 12:30 51:57 (8:12 13:30 26:41)
     
66. SK UP Olomouc - SK Bruntál 17.11.2019 10:00 63:86 (13:31 27:53 48:70)
     
9. kolo
67. BK Příbor - BK Litomyšl 30.11.2019 16:30 62:37 (14:14 32:19 55:22)
     
68. SK UP Olomouc - Basket Poděbrady 30.11.2019 13:45 50:32 (16:7 30:15 35:27)
     
69. SK Bruntál - Basketball Nymburk 30.11.2019 19:00 91:68 (20:18 46:30 66:46)
     
10. kolo
70. BK Příbor - Vlčice Žďár 01.12.2019 12:00 64:51 (25:10 34:16 44:32)
     
71. SK Bruntál - Basket Poděbrady 01.12.2019 08:00 79:50 (18:16 36:30 61:38)
     
72. SK UP Olomouc - Basketball Nymburk 01.12.2019 12:30 67:66 (22:13 40:35 52:53)
     
11. kolo
73. SK UP Olomouc - BK Příbor 13.12.2019 18:20 67:60 (14:18 28:31 50:46)
     
74. Basketball Nymburk - Vlčice Žďár 11.01.2020 17:00 (62:48) (12:19 32:33 44:35)
     
75. Basket Poděbrady - BK Litomyšl 14.12.2019 17:00 67:51 (15:17 31:24 47:39)
     
12. kolo
76. SK Bruntál - BK Příbor 10.01.2020 18:30 (105:79) (21:16 52:43 83:57)
     
77. Basket Poděbrady - Vlčice Žďár 15.12.2019 11:30 63:37 (14:10 34:16 40:24)
     
78. Basketball Nymburk - BK Litomyšl 15.12.2019 10:00 77:59 (16:19 36:33 50:43)
     

BASKETBAL Muži / Severomoravská liga mužů - 1. třída / ročník 2019/2020

tabulka
1. BK Snakes Ostrava B 19/20 8 7 1 627:504 15
2. BC Nový Jičín B 19/20 8 6 2 628:511 14
3. BK Krnov 19/20 8 5 3 574:528 13

4.

BK Příbor 19/20

8

3

5

471:562

11

5. Basket Opava 2010 B 19/20 8 2 6 471:565 10
6. VSK VŠB Ostrava B 19/20 8 1 7 459:560 9
 
1. kolo
43. Nový Jičín B - BK Příbor 27.09.2019 20:00 (97:56) (21:16 51:28 68:40)
     
44. BK Krnov - Opava 2010 B 28.09.2019 16:00 (98:41) (23:4 46:11 82:25)
     
45. Snakes Ostrava B - VŠB Ostrava B 27.09.2019 20:30 (75:71) (18:12 36:35 52:50)
     
2. kolo
46. BK Příbor - VŠB Ostrava B 11.10.2019 20:15 (57:48) (12:13 32:24 47:33)
     
47. Opava 2010 B - Snakes Ostrava B 12.10.2019 18:30 (59:85) (16:12 26:36 43:60)
     
48. Nový Jičín B - BK Krnov 11.10.2019 20:00 (103:83) (32:24 66:52 88:70)
     
3. kolo
49. BK Krnov - BK Příbor 30.11.2019 16:30 (67:52) (25:10 34:31 58:38)
     
50. Snakes Ostrava B - Nový Jičín B 25.10.2019 19:30 (68:58) (22:17 38:27 55:38)
     
51. VŠB Ostrava B - Opava 2010 B 25.10.2019 17:30 (63:54) (12:12 29:27 49:39)
     
4. kolo
52. BK Příbor - Opava 2010 B 08.11.2019 20:15 (61:47) (16:12 34:26 47:38)
     
53. Nový Jičín B - VŠB Ostrava B 08.11.2019 20:00 (86:60) (21:10 49:26 67:45)
     
54. BK Krnov - Snakes Ostrava B 09.11.2019 17:45 (75:82) (17:21 40:41 57:58)
     
5. kolo
55. Snakes Ostrava B - BK Příbor 22.11.2019 20:30 (110:63) (32:19 59:39 88:54)
     
56. VŠB Ostrava B - BK Krnov 22.11.2019 17:30 (52:72) (7:24 19:42 41:59)
     
57. Opava 2010 B - Nový Jičín B 23.11.2019 18:15 (77:69) (22:15 43:35 71:44)
     
6. kolo
58. BK Příbor - Nový Jičín B 06.12.2019 20:15 (53:67) (13:12 28:33 41:52)
     
59. Opava 2010 B - BK Krnov 07.12.2019 20:30 (59:64) (13:19 27:39 42:52)
     
60. VŠB Ostrava B - Snakes Ostrava B 06.12.2019 17:30 (48:74) (8:21 23:36 36:48)
     
7. kolo
61. VŠB Ostrava B - BK Příbor 17.01.2020 17:30 (59:65) (11:20 33:34 47:54)
     
62. Snakes Ostrava B - Opava 2010 B 17.01.2020 20:40 (67:57) (27:15 44:25 50:48)
     
63. BK Krnov - Nový Jičín B 18.01.2020 18:00 (48:75) (14:17 27:29 33:54)
     
8. kolo
64. BK Příbor - BK Krnov 14.02.2020 20:15 (64:67) (15:11 30:27 42:41)
     
65. Nový Jičín B - Snakes Ostrava B 05.02.2020 19:00 (73:66) (14:15 40:31 60:46)
     
66. Opava 2010 B - VŠB Ostrava B 08.02.2020 18:00 (77:58) (18:15 29:28 55:43)
     

BASKETBAL Muži / Severomoravská liga mužů - 1.třída / ročník 2018/19 / základní část

tabulka
1. BK Snakes Ostrava B 18/19 2 2 0 163:130 4
2. Sokol Karviná B 18/19 1 1 0 75:51 2
3. BC Nový Jičín B 18/19 1 1 0 99:82 2
4. Slavia Havířov 18/19 1 1 0 95:80 2
5. TJ Slavoj Český Těšín 18/19 1 1 0 72:65 2
6. Basket Opava 2010 B 18/19 2 0 2 115:147 2
7. RESTART Havířov 18/19 1 0 1 65:72 1
8. VSK VŠB Ostrava B 18/19 1 0 1 80:95 1

9.

BK Příbor 18/19

1

0

1

82:99

1

10. BK NH Ostrava 18/19 1 0 1 66:91 1
11. BK Labrador Ostrava A 18/19 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. Karviná B - Opava 2010 B (75:51) (26:18 45:26 60:36)
2. Snakes B - NH Ostrava (91:66) (23:16 47:32 68:49)
3. N.Jičín B - Příbor (99:82) (15:21 45:40 70:59)
4. VŠB B - Slavia Havířov (80:95) (19:19 39:42 62:65)
5. Č.Těšín - Restart (72:65) (18:18 36:30 54:44)
2. kolo
6. Slavia Havířov - Č.Těšín 26.09.2018 19:50 historie
7. Příbor - VŠB B 28.09.2018 20:15 historie
8. NH Ostrava - N.Jičín B 28.09.2018 20:00 historie
9. Opava 2010 B - Snakes B (64:72) (18:23 33:45 50:62)
10. Labrador A - Karviná B 27.09.2018 20:15 historie
3. kolo
11. Snakes B - Labrador A 14.10.2018 historie
12. N.Jičín B - Opava 2010 B 12.10.2018 20:00 historie
13. VŠB B - NH Ostrava 14.10.2018 historie
14. Č.Těšín - Příbor 11.10.2018 18:30 historie
15. Restart - Slavia Havířov 12.10.2018 19:15 historie