Taneční večery Jana Tyllicha a Lenky Komínkové

Taneční kurz latinskoamerických a standardních tanců pod vedením páru mezinárodní třídy Jana Tyllicha a Lenky Komínkové.

 

Jedinečná příležitost pro každého, kdo si chce zatančit všechny známé společenské tance jako
waltz, foxtrot, tango, valčík, polka, blues, quickstep, rumba, cha-cha, samba, jive a další.

Vítáni jsou všichni, kteří rádi tančí, chtějí se naučit něco nového a zároveň strávit příjemný večer. Zveme též frekventanty tanečních kurzů.

 

Společenským tancům se věnujeme více než 10 let a za svou dlouhou taneční kariéru jsme nasbírali mnoho ocenění, jak na českých soutěžích, tak i v zahraničí. V latinskoamerických tancích jsme získali nejvyšší mezinárodní třídu.

 

5x týdně trénujeme sportovni tanec a dále se věnujeme výuce tance, jak jednotlivců nebo párů, tak i vedení tanečních kurzů. Na této webové stránce se tedy dozvíte veškeré informace o našem kurzu s názvem Taneční večery, který cílí na dospělé páry, které mají chuť naučit se tancovat nebo na ty páry, které již tancovat umí a chtěly by se pod profesionálním vedením zdokonalit.

 

Budeme rádi, když necháte stud za dveřmi a vydáte se s námi na 10 lekcí plných zábavy, pohybu, hudby a nových přátelství.

 

Pokud budete chtít zjistit více informací o nás, nabídce dalších činností či shlédnout fotky nebo se dozvědět o možnostech, jak nás podpořit na cestě za úspěchem ve sportovním tanci, navštivte naše webové stránky www.hmdance.cz.


Celkem 10 lekcí, které jsou určeny pro páry.

 

Začátečníci: Určeno pro páry, které netancují nebo absolvovaly pouze základní taneční.

Pokročilí: Určeno pro páry, které již absolvovaly více tanečních kurzů nebo se účastnily některého z našich kurzů.

Více informací na info@tanecni-vecery.cz

Nebo na tel: +420 724 764 277

Web: www.tanecni-vecery.cz