Katalog firem
Katalog firem

ZARS - Dovolená Hezky Česky

Adresa: Jičínská 543, 742 58 Příbor
GPS souřadnice: 49.6408516, 18.1401306
Telefon: +420 608 775 582
E-mail: info-zars@email.cz
Web: www.zars.cz


Informace

Chaty a chalupy k pronajmutí - s bazénem, Wi-Fi, s rybařením, s domácím mazlíčkem, s krbem, s koupáním i na samotě u lesa.
 
Dovolená Hezky Česky - internetový portál s nabídkou ubytování v chatách a chalupách za ceny přímo od majitele bez navýšení.
 

Obecné informace

Psychologové a odborníci, zabývající se duševním zdravím, odpočinkem a regenerací se shodují v tom, že ideální formou regenerace je kombinace aktivního a pasivního odpočinku. Tomu odpovídají i pobyty na chatách a chalupách, typická forma české dovolené. Možnost "lenošení" na zahradě, terase, u bazénu, se zde nenásilnou formou snoubí s mnoha příležitostmi, jak si odpočinout při nějaké činnosti - sběr hub, turistika, koupání, výlety na kolech, řezání a štípání dřeva a mnoho dalších chatařských a chalupářských aktivit. Návštěvou přírodních, kulturních a historických cílů a zajímavostí si rozšiřujeme své znalosti a obzory. Dovolená s ubytováním na chatě nebo chalupě se tak jeví jako ideální dovolená pro rodiny s dětmi, mladé dvojice i seniory. Proto jsme také zvolili slogan, chráněný ochrannou známkou č.281959 a č.161836 „Dovolená hezky česky.“ Na www.zars.cz si vyberte chatu nebo chalupu v Čechách na Moravě nebo na Slovensku a odpočívejte! Objevte nový rozměr opravdové dovolené!

Jsme specialisté v oboru domácího cestovního ruchu - pobyty na chatách a chalupách v Čechách, na Moravě a na Slovensku. V naší nabídce najdete několik set objektů od jednodušších až po luxusní, s vlastním bazénem, saunou, krbem aj. Všechny objekty jsou před zařazením do nabídky osobně zkontrolovány.

Na tomto internetovém portálu najdete velice přehledně a uživatelsky přívětivě zpracovanou nabídku stovek rekreačních chat a chalup z Čech, Moravy a Slovenska. Pobyt na nich si můžete objednat pohodlně a jednoduše.

Pokud se na nás obrátíte pro radu, jsme připraveni Vám kdykoliv pomoci s výběrem vhodné lokality a objektu. A co je důležité - vždy se na nás můžete obrátit. Prostřednictvím horké linky Vám poradíme během cesty na pobyt i během pobytu na chatě či chalupě.
 

Ocenění

ověřená kvalita od roku 1992
 

Produkty

pronájem chat a chalup

zpět na Cestovní kancelář