Katalog firem
Katalog firem

Apartmány Lucerna Dům s Duší

Adresa: Místecká 38, 742 58 Příbor
GPS souřadnice: 49.6405340, 18.1449349
Telefon: +420 776 069 512
E-mail: dumsdusi@seznam.cz
Web: www.dumsdusi.cz


Chcete prožít neopakovatelnou atmosféru v měšťanském domě, kde na vás dýchá historie na každém kroku? Chcete potěšit své prsty doteky na kamenných prvcích nebo pohladit pohledem původní malby? Líbilo by se vám mít nad hlavou staleté trámy či našlapovat po vrzajících podlahách? Chcete cítit vůní měšťanského domu, projít se kamennou renesanční uličkou nebo nahlížet do tajuplných domovních zákoutí? Pokud ano, pak je tento dům určen právě vám, milovníkům „romantického ubytování“ a znalcům všeho krásného.

 

Nabízíme vám luxusně a originálně zařízené apartmány v samotném centru města u náměstí v Příboře. První apartmá typu Deluxe vybavený vším, co potřebujete ke svému životu. Samozřejmostí jsou všechny vymoženosti moderní techniky, vybavená kuchyně, pohodlné lůžko, kamerově střežené parkovací místo, minibar, rekonstruované prostory původní koupelny, kde se před 500 lety umývali chasníci a čeládka. Nabízíme vám ložnici, kde přespávali kupci a bohatí měšťané našeho města. Apartmáne je určen pro 1 – 4 osoby.

Druhý apartmán typu Deluxe na vás dýchne historií a lidskou šikovností ze staletí minulých. Nenaleznete v něm televizi, ale historické malby ze 17. století, stropní trámy a krásný nábytek.

 

Lucerna dům s duší Příbor penzion 13

 

Třetí a čtvrtý apartmá typu Executive (nejluxusnějsí apartmány v naší nabídce) se nachází v přilehlé budově spojeným malebným oblázkovým náměstíčkem. Apartmány rozlohově patří k největším, vybavené kvalitním a vkusným nábytkem, obrovskou kuchyní, TV, internetem a designovou koupelnou. Dispozičně 2kk nebo 3kk až pro 4 hosty.

Nabízíme vám ubytování, kde se vaše sny stanou skutečností. Jste přece ubytováni v „domě s duší“, jste přece v rodném městě Sigmunda Freuda. Nevěříte? Právě vám pokládáme klíč do vaší dlaně. Stačí jen odemknout zámek a stisknout kliku…

 

Dobrý den jmenuji se LUCERNA! Ubytování v Příboře v centru města.

 

Ceník ubytování apartmány Deluxe:

  • 1 osoba/noc – 1 500 Kč
  • 2 osoby/noc – 2 500 Kč
  • 3 osoby/noc – 3 000 Kč
  • 4 osoby/noc – 3 500 Kč

 

Ceník ubytování apartmány Executive:

  • 1 osoba/noc – 2 000 Kč
  • 2 osoby/noc – 3 000 Kč
  • 3 osoby/noc – 3 500 Kč
  • 4 osoby/noc – 3 900 Kč

Snídaně v ceně. Dlouhodobější ubytování, individuální cena na dotaz.


zpět na Penzion