Katalog firem
Katalog firem

RI okna a.s.

Adresa: Místecká 1111, 742 58 Příbor
GPS souřadnice: 49.6425859, 18.1520352
Telefon: +420 777 754 913
E-mail: pribor@ri-okna.cz
Web: www.ri-okna.cz


Společnost RI OKNA a. s. vznikla v roce 1994 a zaměřila se na výrobu a montáž prvotřídních plastových oken, dveří a jejich příslušenství. V roce 2006 jsme na výrobní program zařadili také hliníková okna, dveře, interiérové stěny a prosklené hliníkové fasády.

Na jaře 2008 jsme zprovoznili jeden z největších a nejmodernějších výrobních areálů svého druhu v Evropě a naše produkty posunuli na samou špičku současných technologických možností.

Získáním majority ve společnosti WD OKNA v březnu 2017 nabízíme našim zákazníkům také dřevěná okna a dveře.

 

Tradici výroby oken a dveří rozvíjíme ve společnosti RI OKNA již více než dvacet let. Vyladili jsme výrobní postupy a nadále je zdokonalujeme. Naučili jsme se chápat potřeby zákazníků a vycházet jim vstříc.

Základem naší práce je vaše spokojenenost a dlouholeté partnerství.

Přejeme si, abyste byli dlouhodobě spokojeni s fungováním našich výrobků. Proto pozorně nasloucháme vašim přáním, otázkám i pochybnostem. Poskytujeme pravdivé a otevřené informace o vlastnostech našich oken a dveří. Spolupracujeme s vámi na architektonickém řešení, abychom zohlednili individuální charakter vašeho domu nebo bytu.

Každý vyrobený kus podrobujeme systematické kontrole, takže naše linky opouští v dokonale funkčním stavu. Zkušené montážní týmy odvádějí kvalitní práci. Dík husté síti servisních pracovišť vám jsme nablízku, kdykoliv potřebujete poradit nebo pomoci s nějakým problémem.

Takové jsou tradiční vlastnosti výrobků a služeb společnosti RI OKNA.


zpět na Plastová okna