Inzerce

Hledáme dravé talenty, kteří chtějí nastartovat kariéru!

Datum: 04.02.2020
Telefon: +420 731 948 347
Cena: 40000-50000

Ascari je jednou z nejrychleji rostoucích agentur práce v ČR. Během pouhých deseti let jsme se vypracovali z nuly mezi 6 největších firem v našem oboru na českém trhu a expandujeme do dalších zemí. Pokud je Vaším cílem růst, chcete získat přehled z více oborů a vyhovuje vám dynamické pracovní prostředí, jste na správné adrese a hledáme právě Vás.

Hledáme mladé lidi s potenciálem! Talent program pro budoucí manažery!
Prozatím nemáš moc zkušeností, ale chceš se učit od profesionálů, získat praxi a profesně se vyšvihnout vzhůru?

Pokud ano, hledáme přesně Tebe!

Co Tě u nás čeká?

naučit se, co vše obnáší business v oblasti agenturního zaměstnávání,
prostřednictvím náboru agenturních zaměstnanců a péče o ně získat zkušenosti z personalistiky,
poznat projektové řízení v rámci práce na projektech rozvoje společnosti na zahraniční trhy,
naučit se finančním rozborům skrze analýzy ziskovosti zakázek,
ovládnout dovednost nalézt důležité a podstatné informace a předat je dále,
zdokonalit se v umění jednání s lidmi na různých pozicích z různých profesních odvětví,
seznámení s marketingovými aktivitami a práce na online i offline kampaních, které se naučíš i vyhodnotit,
proniknutí do sledování situace na trhu pracovních sil, monitorování konkurence,
nalezení vlastního talentu – zjistíš, co Ti jde nejlépe a zdokonalíš se v tom,
administrativní činnosti, reporting vedení společnosti, komunikace se zákazníky.
Jaké dovednosti a znalosti bys měl/a mít:

VŠ vzdělání (obor nerozhoduje)
být dynamická osobnost, schopnost pružně reagovat
reprezentativní vystupování, umění vyjednávat
časovou flexibilitu - někdy si můžeš přispat, na oplátku zůstaneš v kanceláři i po 17. hodině
ŘP sk. B - řídíš dobře, řídíš rád,
znalost MS Office - Excel by měl být Tvůj kámoš a práci ve Wordu se nevyhneš,
anglický jazyk výhodou - můžeš ho zde využít na denní bázi
Co Ti na oplátku nabízíme my:

lákavé finanční ohodnocení 40 000 - 50 000 Kč,
v rámci firmy můžeš růst i na manažerské pozice,
nestereotypní pracovní náplň,
mentora z řad našich profíků,
mobilní telefon, notebook, když budeš chtit i auto pro soukromé účely
flexibilní začátek pracovní doby
dobrou kávu v neomezeném množství, denně čerstvou teplou polévku a čaje různých chutí a barev,
prohloubení schopností time-managementu, umění jednání s klienty
zajímavý bonus pro zaměstnance týdne ve výši 5 000 Kč - ano, každý týden někomu děláme radost,
v neposlední řadě kolegy, kteří se stanou Tvými přáteli
Pokud Tě tato nabídka zaujala, pošli CV či odkaz na LinkedIn.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Společnost
Ascari s.r.o.
Adresa
Alejnikovova 3184/5a, Ostrava – Zábřeh
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Personalistika a HR, Administrativní pracovník, HR konzultant, Personalista, Project Manager, Specialista marketingu
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura
Trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Ascari s.r.o., Michaela Štěpaniková
Alejnikovova 3184/5a, 700 30 Ostrava – Zábřeh, Česká republika
+420 731 948 347