Práce v kanceláří- Obchodník, Konzultant - HPP, IČO - Ostrava

Datum: 16.08.2020
Telefon: +49 89 2154 341

Chceš práci ve stabilním finančním sektoru a ve společnosti, která roste i v těžkém období koronaviru? Chceš být svým vlastním pánem a vydělávat opravdu zajímavé, a zasloužené peníze? Chceš si vybudovat pasivní příjem, který tě zajistí dlouhodobě? Vidíš smysl v tom, že budeš pomáhat lidem ve svém okolí? Chceš nám pomoci změnit finanční služby?

Hledáme právě tebe!

Kariéra u nás znamená dlouhodobý růst a stabilní příjem i díky příjmu z minulých obchodů…

Co budete dělat:

o Komunikace s klienty, kteří sami projevili zájem o naše produkty
o zajištění kompletního servisu a požadavků klienta vyřizování komunikace se stávajícími i novými klienty
o Budovat a dále rozvíjet velmi dobré obchodní vztahy se zákazníky firmy
o Podporovat klientské požadavky, registrovat zákazníky
o Evidovat dokumenty v systému CRM
o Účast na firemních seminářích a školeních
o Pokud jsme Vás zaujali, velmi rádi si o nabídce práce s Vámi popovídáme.

Co od Tebe očekávame?

o SŠ vzdělání
o Český – rodný jazyk
o Chuť stát se dobrým obchodníkem
o Výborné komunikační schopnosti
o Prozákaznickým přístup
o Znalost MS Office

Co Vám můžeme nabídnout?

U nás se nemusíš bát, že přijdeš o práci

o Zázemí stabilní společnosti v Praze
o Motivační mzdové ohodnocení s možností nadstandardních výdělků (po zapracování, v průměru (FIX + bonusy)
o Moderní a atraktivní pracovní prostředí
o Práci v příjemném pracovním týmu, občerstvení na pracovišti zdarma
o Možnost zajímavého osobního a profesního rozvoje – pozice s kariérním růstem
o A v neposlední řadě Tě čeká náš pohodový tím, se kterým si užiješ i spoustu zábavy- Christmas a Barbeque Party
o Služební telefon a služební pc
o Nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem
o Úspěšní kandidáti po nástupu absolvují velmi podrobné zaškolení, získávají profesionální vedení, a možnost profesního rozvoje – tedy vhodné i pro případné absolventy, či kandidáty bez praxe.

Věřím, že jsme Vás zaujali budeme se těšit na Vaše životopisy!

Společnost
Bernstein Bank
Adresa
Českobratrská 3321/46, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Asistentka, Makléř, Pracovník call centra, Bankovní poradce, Konzultant
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha – Nusle, Česká republika