Kalendář akcí
Kalendář akcí

Čtení Bible o Velikonocích 2020 v Příboře bude!

Typ akce: Ostatní ...
Datum: 10.04.2020
Místo konání: Příbor
GPS souřadnice: 49.6409372176705,18.1449870026056


Vážení spoluobčané města Příbora, Velikonoce se nám kvapem blíží a každý z nás si v této pohnuté době uvědomuje více než kdy jindy, ztrátu starých osvědčených hodnot, a rozpačité čekání na to, co zítřek za další nepříjemnou ránu do našeho života přinese...

Také kostely jsou zavřené a žádná veřejná shromáždění se konat nemohou. Přes to všechno, i letos, již tradiční Celonárodní čtení Bible o Velikonocích v Příboře bude. Nesejdeme se jako v minulých letech na příborském náměstí či v městské knihovně. K tomuto společnému čtení se může tentokrát připojit kdokoliv z vás z tepla a bezpečí svého domova. Vám, našim spoluobčanům, nabízíme spojit se ve čtení Bible ve stejný čas, v průběhu celého svátečního velkopátečního dne. Budeme společně číst Janovo evangelium z Nového zákona Bible.

První křesťané věděli, že nepotřebují konat velká shromáždění, ale mohou se propojit v společném Duchu úplně odkudkoliv, včetně svých domácností. Věříme Bohu, že i tato výjimečná událost přinese v této náročné době do života každého z nás tolik potřebnou naději a radost.

Tuto událost již tradičně podporuje Městská knihovna Příbor a zaštiťuje Mgr. Pavel Netušil, místostarosta města Příbora.

Upozornění pro ty, co nemají Bibli:
V průběhu velikonočního týdne, od pondělí do pátku, od 17 do 18 hodin si budete moci zakoupit nebo vyzvednout Bibli v Křesťanském sboru Bratrské jednoty baptistů (BJB) Příbor na Mexiku.

Mgr. Martin Okáč, Křesťanský sbor BJB Příbor, www.bjbpribor.cz, Fcb: BJB PŘÍBOR


Kalendář akcí


FOTO z akcí