Luna Příbor, středisko volného času

LUNA Příbor logoDukelská 1346
742 58 Příbor

tel: 

+420 556 725 029 

e-mail:   luna@lunapribor.cz 
web: www.lunapribor.cz 


Luna Příbor, středisko volného času - příspěvková organizace je zařízení, které se zabývá využitím volného času dětí předškolního, školního věku, mládeže i dospělých. Nabízí činnost v zájmových kroužcích a kurzech, připravuje akce různého zaměření, soutěže, turnaje na mezinárodní úrovni, víkendovky pro děti i ženy, zájezdy aj. V rámci letní činnosti organizuje letní tábory, soustředění a zahraniční pobytovou rekreaci.

Plní úkol sociální prevence v protidrogové politice, podílí se na prevenci kriminality dětí a mládeže a svou činností naplňuje prevenci negativních jevů.

 

PROGRAM NA KVĚTEN 2019

 

SOUTĚŽ CHOVATELSKÝCH VĚDOMOSTÍ A DOVEDNOSTÍ

3. 5. - 4. 5. / pátek - sobota / LUNA

Okresní kolo soutěže pro členy chovatelských kroužků.

Informace: D. Kičurová, tel. 605 184 760, J. Lupíková, tel. 604 188 186

 

BESKYD MODEL KIT SHOW 2019

11. 5. - 12. 5. / sobota – neděle / Kulturní dům Kopřivnice

Veřejná mezinárodní otevřená výstava modelářských prací modelářů, sběratelů a majitelů sbírek modelů spojená s hodnocením ve vyhlášených kategoriích, prodej modelářských modelů, pomůcek, materiálů, doprovodné zábavné akce.

Akce pro veřejnost.

Informace: L. Nenutilová, tel. 732 902 256

 

RYBÁŘSKÉ ZÁVODY

11. 5. / sobota / 7:00 - 12:00 / Kateřinice

Akce určena pro členy kroužku.

Informace: L. Lupík, tel. 604 923 197

 

FIT DOPOLEDNE aneb SPORTUJE CELÁ RODINA

15. 5. / středa / 10:00 / nábřeží u Mexického splavu

Kategorie: 0 - 3 roky/rodiče s kočárkem, 3 - 6 let/koloběžka, trojkolka, kolečkové brusle, odrážedlo.

Startovné: 40 Kč/osoba

Akce pro děti a veřejnost

Informace: J. Lupíková, tel. 604 188 186

 

SEMINÁŘ AIKIDÓ

pod vedením Rendy Novotného (5. dan).

18. 5. - 19. 5. / sobota od 10:00 - neděle do 12:00 / LUNA

Program: sobota 10:00 - 12:00/trénink, 12:00/zkoušky, 15:00 - 17:00/trénink, neděle 9:30 - 12:00/trénink

Cena: 450 Kč/celý seminář, 150 Kč/1x trénink, 100 Kč/nocleh

Akce určena pro příznivce aikidó.

Informace: R. Stopka, tel. 733 650 441

 

SOUSTŘEDĚNÍ PLASTIKOVÝCH MODELÁŘŮ

17.5. - 19.5. / pátek od 17:00 - neděle do 11:00 / LUNA

Akce určena pro členy modelářského kroužku.

Informace: J. Kellner, tel. 737 213 981

 

WORKSHOP CAPOEIRY V BRNĚ

17.5. - 19.5. / pátek - neděle/ BRNO

Akce určena pro členy kroužku capoeiry.

Informace: G. Sýkorová, tel. 720 206 624

 

TVOŘIVÁ SOBOTNÍ DÍLNA

18. 5. / sobota / 14:00 - 18:00 / LUNA

Keramické tvoření

Volná tvorba.

Vstupné: dospělí 200 Kč, děti 100 Kč

Vede: K. Fojtíková

 

Veškerá tvoření jsou určena veřejnosti a je nutné si rezervovat místo!

Informace a rezervace: K. Bukovjanová, tel. 778 013 156

 

PŘIPRAVUJEME

DEN DĚTÍ

2. 6. / neděle / městský park

Vystoupení zájmových kroužků.

Akce ve spolupráci s Městem Příbor.

Informace: K. Bukovjanová, tel. 778 013 156

 

SVATOJÁNEK 2019

21. 6. / pátek / 17:00 - 18:00 / Mexický splav

Pohádková hra pro všechny. Putování pohádkovým lesem kolem řeky Lubiny za svatojánským pokladem.

Akce pro veřejnost.Informace: K. Bukovjanová, tel. 778 013 156

 

Nabídka kroužků a kurzů na školní rok 2018-2019

Kroužek, klub Vedoucí ZK
1. KLUB PLASTIKOVÝCH MODELÁŘŮ TORA J. Kellner
2. RYBÁŘI I, II L. Lupík
3. CHOVATELÉ D. Kičurová
4. AIKIDÓ I, II R. Stopka
5. CAPOEIRA I J. Beneš
6. CAPOEIRA II G. Sýkorová
7. STREET DANCE I pro mladší J. Šimečková
8. STREET DANCE II pro starší J. Šimečková
9. STEET DANCE III pro mládež J. Šimečková
10. FLORBAL I, III P. Flögel
11. FLORBAL II T. Kulatý
12. MÍČOVÉ HRY J. Lupíková
13. HOROLEZECKÝ L. Debefová
14. DESKOVÉ HRY V. Kalmusová
15. BASKETBALOVÝ KLUB I P. Bobko
16. BASKETBALOVÝ KLUB II M. Sýkora
17. KERAMIKA I K. Bukovjanová
18. KERAMIKA II K. Fojtíková
19. KERAMIKA III L. Polášková
20. KREATIV K. Bukovjanová
21. KORÁLKOVÁNÍ I, II, V. Kalmusová
22. BERUŠKY – tanečky pro nejmenší J. Konečná
23. MODERNÍ KLASICKÝ TANEC pro děti J. Konečná
24. MODERNÍ KLASICKÝ TANEC pro dospělé J. Konečná
23. LATINSKOAMERICKÉ TANEČKY L. Vališová
25. LATINO DANCE L. Vališová
26. MAŽORETKY I, II R. Fialová
27. MODERN DANCE R. Fialová
28. TRAMPOLÍNKY pro děti R. Fialová
29. ZUMBIČKA R. Fialová
30. KYTAROVÉ UMĚNÍ J. Čtvrtek
31. VÝTVARKA pro děti i dospělé K. Večeřová
32. MLSNÁ VAŘEČKA L. Nenutilová
33. RETRO L. Nenutilová
34. ANGLIČTINA I pro děti N. Viznarová
35. ANGLIČTINA II, zač. a mírně pokročilí N. Viznarová
36. ANGLIČTINA III, středně pokročilí V. Jašková
37. ANGLIČTINA IV, pokročilí V. Jašková
38. ANGLIČTINA V, konverzace
39. ANGLIČTINA, bussines
40. FRANCOUZŠTINA pro začátečníky a děti Z. Bučková
41. ŠPANĚLŠTINA pro začátečníky J. Konečná
42. MATEŘSKÉ CENTRUM "ZVONEČEK" P. Kavanová
Bližší informace o jednotlivých kroužcích získáte
v náborových letácích nebo na plakátech.
Přihlásit se můžete a informace získáte - telefon: 556 725 029,
e-mail: luna@lunapribor.cz

PRAVIDELNÉ AKCE

 

STOLNÍ TENIS

Pondělí – pátek / 15:00 – 17:00 / v Luně

Vstupné: 10 Kč

 

AIKIDÓ pro dospělé

Pondělí a čtvrtek / 18:00 – 20:00 / v Luně

Vstupné: 50 Kč

Vede: R. Stopka, tel. 773 650 441

 

ZUMBA®

Pondělí / 18:00 – 19:00 / v Luně

Vstupné: 40 Kč, permanentka 400 Kč/11 vstupů

Vede: R. Fialová, tel. 607 953 300

 

TRAMPOLÍNKY

Pondělí / 19:00 – 20:00 / v Luně

Vstupné: 70 Kč, permanentka 700 Kč/11 vstupů

Nutná rezervace místa!

Vede R. Fialová, tel. 607 953 300

 

 

TANEC V KRUHU ŽEN

Úterý / 18:10 - 19:10 / LUNA

Vstupné: 100 Kč/lekce

Vede: J. Kravalová, tel. 605 433 967

DESKOVKY

Středa / 16:00-18:00 / LUNA

Vstupné: 30 Kč

Vede: V. Kalmusová, tel. 730 904 512

 

LATINO DANCE

Čtvrtek / 18:00 – 19:00 / v Luně

Vstupné: 75 Kč, permanentka 700 Kč/10 vstupů

Nutná rezervace místa!

Vede L. Vališová, tel. 607 007 418, lucye.v@centrum.cz

 

 

Více v sekci Přehled akcí

Přílohy
pdfRETRO kroužek [pdf, 619 kB]
RETRO kroužek
pdfZvoneček [pdf, 342 kB]
Zvoneček
pdfSlovensko zájezd [pdf, 409 kB]
Slovensko zájezd
pdfTábory Luna Příbor [pdf, 639 kB]
Tábory Luna Příbor
pdfHADINKA 2018 [pdf, 638 kB]
HADINKA2018
jpgSPORTOVNÍ TÁBOR [jpg, 511 kB]
SPORTOVNÍ TÁBOR