Kalendář akcí
Kalendář akcí

Divoké kočky v Příboře NAROZENINY "18" LET - travesti show

Typ akce: Kulturní akce
Datum: 13.11.2024, 19:00
Místo konání: Příbor - Kulturní dům
GPS souřadnice: 49.641711755159136,18.141993998650804
Organizátor, kontakt: Město Příbor


Travesti skupina Divoké kočky z Ostravy přijíždí se svým celovečerním zábavným programem do kulturního domu města Příbor, kde vystoupí na velkém sále 13.11.2024 v 19:00 pro místní občany a diváky ze širokého okolí. Celovečerní zábavný program je plný nezapomenutelných legračních scének, písniček, známých zpěvaček, krásných kostýmů, situačního humoru, smíchu a je vhodný jak pro ženské tak pánské publikum. Představení tohoto druhu se těší ve městech stálé větší oblibě a tak si každý divák přijde na své. Přijdte se sami přesvědčit, že na travesti představení není nic špatného a v podání ostravských umělců se budete určitě dobře bavit. Divoké kočky se těší na úžasné místní publikum, atmosféru a skvělý večer. Na závěr programu Vám pánové Martin, Marek, Jindra a Honza ukážou svou pravou tvář.


VSTUPNÉ 400,- Kč


PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

 

Travesti skupina Divoké kočky z Ostravy má oficiálně od svého založení tři členy Martina, Marka a Jindru. Před rokem ale k sobě do týmu pozvali profesionálního  kolegu a kamaráda Honzu, který s nimi hlavně vystupuje v kulturních domech v celovečerních programech. Uměleckými jmény to jsou slečna Paloma, Miriam, Sindy a Bohunka De Winter. Pánové si sami vytváří svůj zábavný program 2x do roka včetně písníček, scének, návrhy kostýmů a choreografie. Jezdí po celé České republice, kde vystupují v kulturních domech, sálech a taktéž zavítají občas na akce na Slovensko, Polsko a již 8 let jezdí vystupovat s cestovní kanceláři Valaška z Valašského Meziřičí do Chorvatska na MAKARSKOU na tradiční otvírání a zavírání moře a tak se u diváků řadí jejich vystoupení ke stále větší oblibě. Již pátým rokem pořádají na své domovské scéně v Ostravě oblíbený TRAVESTI PLES v kulturním domě AKORD se známou osobností, doprovodným programem a bohatou tombolou, kde první cenou je vždy dovolená u moře.

Letos 5. ročník hostí zpěvačka Olga Lounová. Při svých celovečerních představeních vytváří vždy nezapomenutelnou atmosféru zábavy plnou legračních scének, parodování zpěvaček, situačního humoru a hlavně smíchu.

Skupina letos v září bude slavit 18 let od svého založení.Kalendář akcí


FOTO z akcí