Kalendář akcí
Kalendář akcí

Čiperkové

Typ akce: Pro děti
Datum: 22.04.2018, 15:00
Místo konání: Příbor
GPS souřadnice: 49.64157834167518, 18.14214229481786
Organizátor, kontakt: Město Příbor


Čiperkové to je dětská kapela, která zpívá pro děti a pobaví i rodiče, babičky a dědy. Mají vlastní videoklipy na YouTube, které mají shlédnutí v milionech. Mají tisíce fanoušků a vystupují po celé republice. Vydali svoje CD a knížku. A já jsem jejich manažerka, řidička, textařka a kámoška.

Nápad udělat dětskou kapelu se zrodil v mé hlavě, protože jsem měla už zkušenost s dětským muzikálem Bílý dalmatin. A tak jsme dali hlavy dohromady s Jirkou Vopavou, muzikantem a mým partnerem a Alicí Koniakovskou, učitelkou a mojí kamarádkou a Čiperkové v roce 2014 byli na světě. Od té doby se parádně rozjeli. Vlastně jsme takový mega úspěch ani nečekali. Když někam přijedeme, hrne se na nás spousta dětí i rodičů, chtějí podpisy a vyfotit se. Na Slovensku nás třeba vítali tak, jako kdyby přijel Kryštof ????

Užíváme si to, baví nás to a jsme šťastní, když to baví děti. A škodolibě se usmíváme, když nám rodiče píšou, jak cédéčko Čiperků musí pouštět stokrát za den, až jim z toho třeští hlava.Kalendář akcí


FOTO z akcí