Inzerce

Administrativní pracovník/ce (Mošnov)

Datum: 11.04.2020
Telefon: +420 311 332 280

DSV A/S je nadnárodní logistická a dopravní společnost, zajišťující přepravu všech zásilek po celém světě již od roku 1976. DSV má širokou mezinárodní síť poboček a logistických center ve více než 110 zemích světa. DSV poskytuje komplexní balíček služeb zahrnující vnitrostátní a mezinárodní silniční, námořní a leteckou dopravu, spediční činnost, zasilatelství, služby v oblasti logistiky, skladování zboží a sledování pohybu zásilek.

Na českém trhu působí DSV již od roku 1998 a je rozdělena do třech samostatných divizí DSV Road (silniční přeprava), DSV Air & Sea (letecká a námořní přeprava) a DSV Solution (logistika a skladování).

Do našeho pracovního týmu na naší pobočce v Mošnově přijmeme pracovníka/ci na pozici:

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE

Náplň práce:

řešení pohledávek
komunikace se zákazníky (telefonický i písemný kontakt)
komunikace v rámci firmy
vedení dokumentace, administrativa
Váš profil odpovídá:

min. ukončené SŠ vzdělání ekonomického zaměření
znalost AJ slovem i písmem
uživatelská znalost práce s PC (MS Office, Internet)
zaměření na výkonnost, pečlivost a spolehlivost
komunikativnost
časová flexibilita
Nabízíme:

samostatnou a zajímavou práci v mladém kolektivu
zázemí stabilní mezinárodní společnosti
příjemné pracovní prostředí
propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, kvartální odměny, firemní výuka AJ, Cafeterie, 3 dny sickdays atd.)
nástup ihned nebo dohodou
místo výkonu práce: Ostrava-Mošnov
Zaujala Vás naše pracovní nabídka a splňujete námi kladené požadavky? Neváhejte nás kontaktovat a zašlete své CV prostřednictvím tlačítka "odpovědět".

Dovolujeme si Vás informovat, že kontaktujeme pouze vybrané kandidáty. Děkujeme za pochopení.

Společnost
DSV Road a.s.
Adresa
Moravskoslezský kraj
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

DSV Road a.s., Lucie Hájková
Logistická 100, 273 51 Pavlov – okr. Kladno, Česká Republika
+420 311 332 280