Inzerce

Asistent obchodního týmu a nákupu

Datum: 03.10.2019
E-mail: j.petkov1@noroo.com

Noroo Bee Chemical Czech, s. r. o., jsme jihokorejská společnost, zabývající se výrobou barev pro automobilový průmysl. Důrazem na inovativní partnerství a vysokou konkurenceschopnost našich výrobků se řadíme mezi významné subdodavetele automobilek Hyundai a KIA. Svou působnost stále rozšiřujeme a působíme v ČR, Německu, Polsku, Slovensku, Maďarsku, Rusku a Španělsku.

Co vás čeká

Práce v automobilovém průmyslu.

Popis pozice: Administrativní podpora a spolupráce s obchodním týmem společnosti, práce v programu Pohoda, tvorba reportů a dokumentace pro obchodní a finanční tým. Práce s fakturami, dodacími listy a s MS Office -Excel, spolupráce s OEM partnerem, kontrola cenových kalkulací od OEM, nákup vymezeného sortimentu zboží a materiálů, cenové kalkulace, hledání výhodnějších dodavatelů, vedení evidence a jednání s dodavateli, kontrola dodržování smluvních podmínek při dodávání materiálu a zboží, odpovědnost za svěřenou práci, orientace na detail, vysoké pracovní nasazení, spolupráce s oddělením kvality a technickým oddělením.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadovaný minimální stupeň vzdělání: úplné střední odborné s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské.
Požadujeme ochotu učit se, zkušenosti s programem Pohoda, nebo podobným, řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič a anglický jazyk na komunikativní úrovni. Ochota pracovat přesčas.

Výhodou bude, pokud budete umět

Zkušenosti v obchodním odvětví, na obdobné pozici, popř. automobilovém průmyslu, vysokoškolské vzdělání, německý, polský a španělský jazyk jsou vítány.

Co vám můžeme nabídnout

Zajímavá práce s kompletním zaučením v mladém kolektivu. Možnost kariérního postupu. Pracovní doba od 07:00 – 16:00, hodinová pauza na oběd (11:00 - 12:00).

Nadstandardní benefity, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem (123,-), příspěvek na cestovné, příspěvek na telefon, firemní snídaně, firemní bonusy, dovolená 20 dní + 1,5 den za každý odpracovaný rok, možnost dalšího rozvoje - školení v ČR a Koreji.

Nástup možný ihned.

Zasílejte životopisy v ČESKÉM i ANGLICKÉM jazyce.

Společnost
Noroo Bee Chemical Czech s.r.o.
Adresa
Kopaná 1792, Frenštát pod Radhoštěm
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 20 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Nákup, Prodej a obchod
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt na mailu: j.petkov1@noroo.com