Inzerce

ASISTENTKA OBCHODU

Datum: 21.10.2020
Telefon: 605 201 625

SPEDOS ADS a.s. hledá novou posilu na pozici do obchodního týmu ve Valašském Meziříčí

ASISTENTKA / ASISTENT OBCHODU

Náplň práce:

- administrace a příprava smluv

- zpracování podkladů pro obchodní oddělení

- telefonická komunikace se zákazníky

- práce v informačním systému ABRA

- komunikace s obchodním odděleními

- práce na poloviční úvazek (4 hod/denně, 20 hod/týdně)

Požadujeme:

- minimálně 3 letá praxe v administrativě

- SŠ s maturitou

- velmi dobrá znalost práce na PC, vedení databází (IS, Excel)

- spolehlivá a systematická osobnost

- samostatný přístup, systematičnost, pečlivost

- výhodou znalost systému ABRA

Nabízíme Vám:

- práci ve stabilní české firmě

- po zapracování posun na plný úvazek

- firemní benefity: podporované stravování, 22 dní dovolené, 3 dny zdravotního volna, dárkové poukázky na vánoce, firemní akce, příspěvek na penzijní připojištění, aj.

Ozvěte se nám!

Společnost
SPEDOS Servis s.r.o.
Adresa
Hranická 771, Valašské Meziříčí – Krásno nad Bečvou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník, Referent, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

SPEDOS Servis s.r.o., Ludmila Fuksová
605 201 625