Inzerce

BOM specialista/ka

Datum: 28.06.2020
Telefon: 552 303 891

Jsme zahraniční výrobní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu. Naším výrobním artiklem jsou plastové komponenty pro automobily. Sídlíme v Mošnově, cca 20 km jihozápadně od Ostravy. Na českém trhu působíme již od roku 2006 a nabízíme jistotu dlouhodobého zaměstnání. Do našeho týmu hledáme kolegu, nebo kolegyni na pozici:

Co Vás čeká:

vkládání dat a jejich aktualizace ve výrobním systému
standardizace BOM v rámci celého výrobního procesu
podílení se na zlepšení v oblasti sdílení informací mezi odděleními a týmy
řízení BOM ve výrobním systému
vytváření a zpracování týdenních reportů
komunikace s ostatními odděleními ve společnosti
Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít:

SŠ/VŠ vzdělání (IT směr výhodou)
zkušenosti se systémem BOM (výhodou)
znalost Aj na středně pokročilé úrovni (denní komunikace s korejským managementem)
organizační schopnosti
schopnost práce pod tlakem
pozitivní přístup k práci
Co Vám můžeme nabídnout:

možnost rozšířit si dovednosti a znalosti v oblasti automotive
práci s pevnou pracovní dobou 7:00-15:30 hodin
odpovídající platové ohodnocení (fixní plat + měsíční prémie)
docházkový bonus
stravenky
příspěvek na penzijní připojištění
bezúročné půjčky
2 kantýny s celodenní možností stravování
finanční odměnu při pracovních a osobních výročích
nástup možný ihned nebo dle dohody
V případě zájmu prosím zašlete Váš životopis v českém i anglickém jazyce.

Společnost
PLAKOR CZECH s.r.o.
Adresa
Průmyslová 367, Mošnov
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Technika a vývoj, Výroba a průmysl
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro absolventy.

PLAKOR CZECH s.r.o., Andrea Bartoňová
552 303 891