Inzerce

Dispečer/dispečerka - Ostrava

Datum: 09.08.2022
E-mail: just@seznam.cz

Co bude vaším úkolem?
plánovat a zajišťovat dopravní kapacity na základě požadavků zákazníků
komunikovat s dopravci a klienty
provádět kontrolu dokumentace
zabezpečovat podklady pro vyřízení reklamací
zodpovídat za správnost a aktuálnost dat v provozním systému
zúčastňovat se lokálních i mezinárodních projektů
Co od vás očekáváme?
minimálně SŠ vzdělání a alespoň dva roky praxe na podobné pozici
komunikativní znalost anglického jazyka
pokročilou znalost práce s PC
proklientský přístup, spolehlivost, schopnost pracovat samostatně i v týmu
zkušenosti s destinacemi Itálie a Rakousko jsou výhodou
Co vám nabízíme?
možnost občasné práce doma
týden dovolené navíc + 2 dny preventivního volna
příspěvek na stravování 75 Kč čistého do mzdy za odpracovaný den
příspěvek na penzijní/životní připojištění v hodnotě 1% ze základní mzdy
příspěvek na jazykové vzdělávání
zvýhodněné mobilní a datové tarify od operátora T-Mobile
odměna za loajalitu v programu Cafeterie
Multisport karta pro vás i váš doprovod za zvýhodněnou cenu
možnost využít služby online poradny či objednání k lékaři u společnosti uLékaře.cz
odměna za přivedení nového zaměstnance
pohodlné tankování s DKV kartou
1 den volna pro veřejně prospěšné činnosti
slevy u našich zákazníků

Ondřej Dostál
Lihovarská 679/40
718 00 Ostrava
Česká republika

+420 735 722 617