Inzerce

Ekolog - Specialista pro odpadové hospodářství

Datum: 22.09.2019
Telefon: +420 556 492 437

Tatra Vás dostane dál..i v kariéře. Hledáte nový impuls ve Vašem profesním životě? Staňte se součástí nejstarší automobilky ve střední Evropě! Pojďte s námi utvářet novou tvář české značky.

Pracovní náplň:

Nakládání s odpady
Nakládání s obaly
Nakládání s chemickými látkami
Integrované prevence
Požadujeme:

SŠ vzdělání v oboru + praxi v oboru 5 let nebo VŠ vzdělání v oboru + praxi v oboru 3 roky
Znalost potřebné legislativy vztahující se k ŽP
Základní technické znalosti v oblasti strojírenství
Aktivní přístup, flexibilitu, dobré vyjadřovací schopnosti

Nabízíme:

Práci v příjemném kolektivu
Šanci spolupodílet se na utváření nové tváře české značky s dlouholetou tradicí
Naše firemní benefity, jako: vlastní závodní jídelnu s obědy kolem 27 Kč, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, benefit kartu - možnost čerpat výhody dle vlastní chuti, například na sport či kulturu
Společnost
TATRA TRUCKS a.s.
Adresa
Areál Tatry 1450/1, Kopřivnice
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie
Zařazeno: Zemědělství, lesnictví a ekologie, Ekolog, Vodohospodář
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou