Inzerce

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Datum: 05.07.2021
Telefon: 556 493 956

Jsme společnost TAWESCO, člen skupiny PROMET GROUP. Zaměřujeme se na výrobu lisovacích nástrojů, širokou škálu sortimentu přípravků a nářadí, výrobou výlisků za studena a svařovaných dílů pro zákazníky zejména z automobilového, zemědělského či lesnického odvětví.

Aktuálně hledáme do našeho týmu kandidáta na pozici:

Pracovní náplň:

vedení oddělení všeobecné účtárny
sestavování účetní závěrky
sestavování daňového přiznání
řešení problematických účetních případů
kontrola správnosti zpracování účetních operací
příprava a shromažďování podkladů pro audit
reporting z účetnictví, zpracování statistických výkazů
inventarizace
komunikace a spolupráce s externími subjekty (např. daňový poradce, auditor, banka, finanční úřad)
Požadujeme:

SŠ/VŠ ekonomického směru - znalost podvojného účetnictví
praxe na obdobné pozici min. 5 let
pokročilá znalost MS Excel
flexibilita a schopnost orientovat se na změny
velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
odolnost vůči stresu
Nabízíme:

silné zázemí české rodinné firmy
5 týdnů dovolené
dotované stravování
příspěvek na penzijní připojištění
zvýhodněný tarif firemního operátora
příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
benefitní program pro zaměstnance
možnost profesního růstu a dalšího osobního rozvoje
Společnost
Tawesco s.r.o.
Adresa
Areál Tatry 1449/6, Kopřivnice
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Daňový poradce/specialista, Ekonom, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní, Účetní metodik
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel
Tawesco s.r.o., Věra Poláchová
556 493 956