Inzerce

Inspektor kvality

Datum: 01.02.2020
E-mail: just@seznam.cz

Jsme předním světovým výrobcem prádelenské techniky. Vyvíjíme a vyrábíme průmyslové pračky, sušiče a žehliče několika předních světových značek s kapacitou 6 - 180 kg.
Naše zařízení jsou hojně využívána v hotelech, wellness resortech, nemocnicích nebo soukromých komerčních prádelnách.
Sídlíme v Příboře a zaměstnáváme 800 zaměstnanců.

Požadujeme:

• středoškolské vzdělání technického směru
• bezvadnou znalost čtení výkresové dokumentace
• praktickou zkušenost s měřením strojírenských součástí
• angličtinu na komunikativní úrovni
• Znalost práce na PC a v ERP systému

Náplň práce:

• mezioperační kontrola na pracovištích svařovny, práškovny a lakovny, včetně statistického vyhodnocování druhů a příčin
• podpora řešení neshod ve výrobě, včetně hodnocení správnosti dokumentace
• provádění výrobkových interních auditů (po dosažení kvalifikace)

Nabízíme:

• práci na ranní směnu
• možnost stravování v jídelně s vysokou dotací zaměstnavatele (cena hlavního jídla od 20,- Kč + 3 Kč za polévku)
• bonusy a penzijní připojištění
• firemní akce (Vánoční večírek, Family Day, Lyžařské zájezdy, Fotbalové a tenisové turnaje aj.)
• dovolená až 24-25 dní

Společnost
Alliance Laundry CE s.r.o.
Adresa
Místecká 1116, Příbor
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Firemní akce, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Mobilní telefon, Závodní stravování
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Výroba a průmysl, Kontrolor, Kvalitář, Obráběč kovů
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Zadavatel: Zaměstnavatel
Alliance Laundry CE s.r.o., Hana Čápová
Místecká 116, 74258 Příbor, Česká republika
702 244 806