Inzerce

Logistik

Datum: 10.05.2021
Telefon: 552 303 891

Jsme zahraniční výrobní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu. Naším výrobním artiklem jsou plastové komponenty pro automobily. Sídlíme v Mošnově, cca 20 km jihozápadně od Ostravy. Na českém trhu působíme již od roku 2006 a nabízíme jistotu dlouhodobého zaměstnání. Do našeho týmu hledáme kolegu, nebo kolegyni na pozici:

Logistik
Co vás čeká

Příprava denních plánů dodávek
Řešení problémů spojených s dodávkami k zákazníkovi
Kontrola množství dílů u zákazníka
Řízení operátorů logistiky
Komunikace se zákazníky
Zpracování inventur a reportů
Komunikace napříč odděleními
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

SŠ/VŠ vzdělání
Praxe na obdobné pozici (velkou výhodou)
Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (z důvodu denní komunikace s korejským managementem a se zákazníkem)
Znalost práce s MS Office
Časová flexibilita
Samostatnost, pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost
ŘP skup. B
Co vám můžeme nabídnout

Možnost získat zkušenosti v oblasti logistiky v automotive
Každodenní aktivní využití anglického či německého jazyka
Práci s pevnou pracovní dobou 6:00 – 14:30 hodin
Odpovídající platové ohodnocení (fixní plat + měsíční prémie)
Docházkový bonus
Pololetní a roční bonusy (13. a 14. plat)
Penzijní připojištění
Bezúročné půjčky
Stravenky
2 kantýny s celodenní možností stravování
Finanční odměnu při pracovních a osobních výročích
Možnost kariérního postupu
Nástup dle dohody
V případě Vašeho zájmu posílejte životopis v českém a anglickém jazyce.

Společnost
PLAKOR CZECH s.r.o.
Adresa
Mošnov
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Výroba a průmysl, Auto - moto
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro absolventy.

PLAKOR CZECH s.r.o., Andrea Bartoňová
552 303 891