Inzerce

Manažer nákupu

Datum: 18.09.2019
Telefon: 558 640 636, 734 584 214

Náplň práce:

• denní řízení týmu nákupu pro sériovou výrobu
• vyjednávání a realizace smluvních podmínek s dodavateli a uzavírání smluvního vztahu
• příprava souboru technické specifikace a dokumentace pro poptávky
• denní spolupráce s plánováním, logistikou, strategickým nákupčím vývoje, TPV, skladem, výrobou a kvalitou
• hledání úspor v rámci dodavatelského řetězce
• spolupráce při tvorbě kalkulací a analýz pro nové produkty
• podílení na budování nákupní strategie a nákupního marketingu
• provádění reklamací a změn
• reporting a monitorování nákupních procesů

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru – podmínkou
• min. 3 letou praxi v nákupu se zkušenostmi ve výrobě v lehkém strojírenství
• anglický jazyk na komunikativní úrovni (B2)
• samostatnost, výborné organizační a komunikační schopnosti
• ochota dále se vzdělávat a podílet se na zlepšování procesu
• schopnost orientace ve výkresové a technické dokumentaci
• orientace v oblasti obchodního práva ve vazbě na uzavírání smluv a ošetřování rizik
• výbornou znalost dodavatelských technologií v oboru lehké strojírenské výroby (využíváme především tyto technologie: odlitky, výkovky, lepení, pálení a tváření plechů, svařování, plastové díly, polyuretanové díly, kovové díly z oceli a lehkých slitin, čalounění, apod.)
• technické, ekonomické, logické a inovativní myšlení, pečlivost, systematičnost, zodpovědnost, analytické, komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti, dynamickou, dravou, samostatnou osobnost s orientací na výsledky a se schopností dělat kvalifikovaná rozhodnutí
• znalost strategických nákupních procesů
• dobrá znalost práce na PC - MS Office (Excel, Word, …), znalost práce v informačních systémech (IS SyteLine výhodou)
• řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat

Nabízíme:

• perspektivní a zajímavou práci v úspěšné dynamicky se rozvíjející společnosti
• firemní notebook a mobilní telefon
• práce v přátelském a tvůrčím pracovním kolektivu
• možnost seberealizace, práce na zajímavých firemních projektech
• motivující platové ohodnocení
• příspěvek na penzijní připojištění
• dovolená navíc
• sick days
• dotované závodní stravování
• sportovní akce a firemní časopis
• odborné a jazykové školení
• finanční odměny při životních a pracovních jubileích
• odměnu za dárcovství krve
• pružná pracovní doba

Společnost
BORCAD cz s.r.o.
Adresa
Fryčovice
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Závodní stravování
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Ředitel/manažer nákupu
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou