Inzerce

MANAŽER SKLADU

Datum: 19.10.2020
Telefon: 558 640 636, 734 584 214

Firma BORCAD cz s.r.o. se zabývá vývojem, výrobou a prodejem sedadel pro osobní železniční přepravu. Díky jedinečnému designu a originálním konstrukčním řešením patří společnost BORCAD cz s.r.o. k nejinovativnějším a nejúspěšnějším firmám v oboru.

Náplň práce:

· Organizuje a řídí sklad, příjem, vyskladňování a přípravu materiálu pro výrobu

· Pracuje s firemním informačním systémem a aktivně optimalizuje procesy

· Spolupracuje s ostatními odděleními společnosti na hladkém průběhu zakázky

· Dohlíží na hladký průběh expedice

· Spolupracuje na optimalizaci skladových zásob

· Organizuje a připravuje inventury

· Připravuje audity

· Eviduje pracovní směnnost, zpracovává podkladové materiály pro odměňování podřízených zaměstnanců

· Plní úkoly dle pokynu nadřízeného

Požadujeme:

· SŠ/VŠ vzdělání

· Praxi v oboru skladování, logistiky nebo řízení obdobných procesů

· Výborné manažerské a organizační schopnosti

· Vysoká samostatnost a flexibilita, rozhodnost a zodpovědnost

· Schopnost týmové práce, pozitivní a proaktivní přístup

· Schopnost efektivní komunikace a efektivně řešit problémy

· Dobrou znalost MS Office, schopnost naučit se interní IS

· ŘP skupina B

Nabízíme:

· Perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti

· Systém vzdělávání a rozvoje zaměstnanců

· Práci v přátelském a tvůrčím pracovním kolektivu, moderní pracovní prostředí

· Motivující odměňování

· Příspěvek na penzijní připojištění

· Dotované závodní stravování

· Dovolená navíc

· Sick days

· Sportovní akce, firemní časopis

· Finanční odměny při životních a pracovních jubileích

· Odměnu za dárcovství krve

· Pružná pracovní doba

· Nástup: ihned/dle dohody

Společnost
BORCAD cz s.r.o.
Adresa
Fryčovice
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Strojírenství, Výroba a průmysl, Vedoucí/manažer skladu
Zadavatel: Zaměstnavatel
BORCAD cz s.r.o., Lenka Navrátilová
558 640 636, 734 584 214