Inzerce

Mzdová účetní

Datum: 27.01.2021
Telefon: +420 608 296 675
E-mail: kristyna.zatopkova@vivesa.cz

Vivesa holding s.r.o., česká soukromá investiční společnost, která se zabývá investicemi a rozvojem ve farmaceutickém a potravinářském průmyslu, hledá posilu do týmu na pozici Mzdová účetní.

Náplň práce:
- kontrola docházek, zpracování mezd
- plnění povinností spojených se vznikem a ukončením pracovního poměru
- komunikace s úřady, součinnost při kontrolách
- zpracování ročního zúčtování daní
- vyhotovení a odeslání měsíčních přehledů, ELDP
- archivace dat
- práce v systému Altus Vario, správa údajů v docházkovém systému RON
- další úkoly spojené s běžným denním chodem mzdové účtárny
- pomocné účetní práce

Co od Vás očekáváme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání – ekonomického směru výhodou
- znalost mzdové legislativy
- zkušenost se zpracováním mezd ve směnných provozech (výhodou)
- znalost MS Office, především MS Excel
- pečlivost, přesnost a samostatnost

Nabízíme:
- moderní pracovní prostředí
- přátelský kolektiv
- adaptace a zaučení na pracovišti
- firemní stravování v budově pracoviště, příspěvek na stravování
- příspěvek na sportovní aktivity nebo příspěvek ve formě FlexiPass
- firemní doprava minibusem z Ostravy do Bílovce a zpět zajištěna
- standardní pracovní doba: 8:00 - 16:30

Místo výkonu práce: Bílovec
Nástup možný ihned