Inzerce

NÁKUPČÍ

Datum: 14.04.2021
Telefon: 605 201 625
Cena: od 30.000,- Kč

Česká firma SPEDOS VRATA a.s. hledá nového kolegu / kolegyni do Valašsko Meziříčí na pozici

NÁKUPČÍ
Náplň práce:

zajištění oblasti dodávek materiálu, surovin, strojů a zboží pro výrobní závod
administrativní agenda spojená s denním využitím PC a vnitropodnikového systému ABRA (vystavování objednávek, jejich kontrola a příjem)
komunikace s dodavateli, poptávkové řízení, výběr dodavatele, hodnocení dodavatelů, reklamace, kontrolu dodržování smluvených podmínek
optimalizace skladových zásob a procesů
jedná se o zástup za MD

Požadované dovednosti:

SŠ technického nebo ekonomického směru
zkušenosti v oblasti nákupu minimálně 1 rok
technické myšlení, dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
aktivní, zodpovědný přístup a samostatnost
řidičský průkaz B
znalost AJ (výhodou)
Nabízíme Vám:

nástup možný ihned
práci u stabilního českého zaměstnavatele s tradicí a férovým přístupem
odpovídající platové ohodnocení
22 dní dovolené + 3 dny zdravotního volna
příspěvek na penzijní připojištění
zvýhodněné mobilní volání pro rodinné příslušníky
dárkové poukázky, odměny při pracovním výročí, firemní akce, aj
Ozvěte se nám!

Jsme zde již 30.let a to co děláme, umíme dobře.

Společnost
SPEDOS Servis s.r.o.
Adresa
Hranická 771, Valašské Meziříčí – Krásno nad Bečvou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Nákup, Nákupčí
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Zadavatel: Zaměstnavatel
SPEDOS Servis s.r.o., Ludmila Fuksová
605 201 625