Inzerce

Nákupčí

Datum: 06.11.2022
Telefon: +420 703 890 152

Společnost TAWESCO, člen skupiny PROMET GROUP, patří mezi přední výrobce lisovacího nářadí, plechových výlisků a svařenců pro automobilový průmysl, zemědělskou a lesní techniku. Mezi naše zákazníky patří například Škoda Auto, TATRA nebo výrobce zemědělské a lesní techniky John Deere.

Aktuálně hledáme do našeho týmu kandidáta na pozici:

Nákupčí
Pracovní náplň

Vedení a řízení poptávek, jejich vyhodnocení
Evidence nabídek, objednávek a dodavatelských smluv v IS
Zodpovědnost za evidenci schválených dodavatelů i za provedení skladové evidence o přijatých materiálech a službách
Komunikace s externími subjekty i interními útvary
Příprava podkladů k případným reklamacím, spolupráce při jejich řešení
Koordinace a kontrola termínového a kvantitativního plnění u dodavatele
Vyhledávání a hodnocení dodavatelů
Organizace přejímky u externích subjektů
Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
Uživatelská znalost práce s PC
Znalost čtení výkresové dokumentace
Znalost AJ, případně NJ
Technické myšlení, zkušenosti s poptávkovým řízením
Komunikační dovednosti
Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme

• Silné zázemí českého podniku,
• Pružná pracovní doba - 37,5 hod/týdně,
• 5 týdnů dovolené,
• Dotované závodní stravování,
• Výhodný mobilní tarif i pro rodinu,
• Příspěvek na penzijní připojištění,
• Příspěvky nad rámec ZP (jubilea, výročí),
• Benefit program,
• Možnost profesního růstu a dalšího osobního rozvoje
Společnost
Tawesco s.r.o.
Adresa
Areál Tatry 1449/6, Kopřivnice
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Možnost studijního volna, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Mobilní telefon, Notebook, Závodní stravování
Zařazeno: Nákup, Strojírenství, Zákaznický servis, Nákupčí
Zadavatel: Zaměstnavatel
Tawesco s.r.o., Věra Bachanová
+420 703 890 152