Inzerce

Obchodní zástupce - nákupčí

Datum: 19.08.2019
Telefon: +420 556 493 636

Pracovní náplň:

Vystavování objednávek na materiál dle potřeby výroby
Vyhledávání a hodnocení dodavatelů
Denní sledování potřeb nakupovaných dílů dle IS
Koordinace návozů materiálu do společnosti
Požadujeme:

Středoškolské vzdělání technického nebo ekonomického směru
Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
Uživatelská znalost práce s PC
Znalost čtení výkresové dokumentace
Řidičský průkaz skupiny B
Komunikační dovednosti
Pokročilá znalost anglického jazyka včetně technické angličtiny
Nabízíme:

Silné zázemí českého podniku
Zaměstnanecké benefity
7,5 h pracovní doba,
Týden dovolené navíc,
Dotované závodní stravování,
Příspěvek na penzijní připojištění,
Příspěvky nad rámec ZP (jubilea, výročí),
Příplatky nad rámec ZP,
Benefitní program
Možnost profesního růstu a dalšího osobního rozvoje
Společnost
Tawesco s.r.o.
Adresa
Areál Tatry 1449/6, Kopřivnice
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Administrativní pracovník, Nákupčí, Referent
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro absolventy.