Inzerce

Obchodní zástupce pro Moravskoslezský kraj

Úzce se specializujeme na směnu měn, zahraniční platby a zajišťovací obchody pro klienty z řad firem a institucí. Díky maximální efektivitě při poskytování našich služeb můžeme našim klientům nabídnout lepší devizové kurzy a výrazné úspory při realizaci zahraničních plateb. Další výhody, které naši klienti oceňují, jsou rychlost poskytování našich služeb a především spolehlivost spolu s maximálním zabezpečením.
Máme za sebou více než 20 let zkušeností s poskytováním finančních služeb na trzích v ČR, na Slovensku, v Polsku, v Maďarsku, v Rumunsku, v Německu a ve Francii.

Pracovní náplň
Akvizice nových klientů
Budování dlouhodobých vztahů se stávajícími klienty
Aktivní práce s klientským portfoliem (správa a jeho další rozvoj, Cross-selling)
Spoluúčast na obchodování
Co Vám nabízíme
Maximální odbornou pomoc v rámci Vaší adaptace
Atraktivní provizní systém, který přímo ovlivňujete svým výkonem
Mimořádnou finanční podporu za výkony v prvních měsících spolupráce
V případě úspěšného zaškolení možnost převzetí klientského portfolia
Společenskou vážnost a prestiž
Jaké jsou předpoklady úspěšné spolupráce
SŠ/VŠ vzdělání (v případě SŠ ideálně min. 1 rok praxe ve finanční sféře)
Prokazatelné obchodní výsledky a zkušenosti v oblastech působení společnosti
Reprezentativní vystupování, vzhled a výborné komunikační schopnosti
Vysoká orientace na výsledky
Spolehlivost, odpovědnost a samostatnost
Vlastní ŽL, automobil, notebook
Společnost
AKCENTA CZ a.s.
Adresa
Moravskoslezský kraj
Benefity: Bonusy/prémie
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel
AKCENTA CZ a.s., Michaela Zídková
Nerudova 1361/31, 500 02 Hradec Králové, Česká republika

Tel: +420 498 777 830, e-mail: michaela.zidkova@akcenta.eu