Inzerce

Obsluha robotického pracoviště

Datum: 02.02.2020
Telefon: +420 556 493 636

Jsme společnost TAWESCO, člen skupiny PROMET GROUP. Zaměřujeme se na výrobu lisovacích nástrojů, širokou škálu sortimentu přípravků a nářadí, výrobou výlisků za studena a svařovaných dílů pro zákazníky zejména z automobilového, zemědělského či lesnického odvětví.

Aktuálně hledáme do našeho týmu kandidáta na pozici:

Popis pracovní pozice

Obsluha robotů YASKAWA
Upnutí nápravy do robota, spuštění svařovacího programu
Řešení chybových stavů robota
Vizuální kontrola náprav
Práce ve třísměnném provozu
Požadujeme

SŠ vzdělání nejlépe vyučen v oboru Obráběč kovů nebo Mechanik seřizovač
Znalost obsluhy průmyslových robotů (praxe alespoň 3 roky)
Orientace v technických výkresech a dokumentaci
Základní kurz svařování
Jeřábnický průkaz
Dobré komunikační dovednosti
Zodpovědnost a samostatnost
Ochotu rozvíjet své schopnosti a dovednosti
Nabízíme

Různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci
Seberealizaci a další kvalifikační rozvoj
Zajímavé hodnocení a zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy
5 týdnů dovolené
Dotace na stravování
Příspěvek na penzijní připojištění
Firemní program rehabilitační péče o zaměstnance
Benefitní program pro zaměstnance
Společnost
Tawesco s.r.o.
Adresa
Areál Tatry 1449/6, Kopřivnice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Obráběč kovů, Svářeč, Dělník, Operátor CNC strojů, Seřizovač/programátor CNC strojů
Zadavatel: Zaměstnavatel

+420 556 493 636