Inzerce

Operátor/ka kontroly kvality

Datum: 15.03.2023
Telefon: 558 488 456

Společnost Mobis Automotive Czech s.r.o. sídlí v Nošovicích a díky úspěchu založeném na píli a odhodlání zaměstnává dnes téměř 1 000 pracovníků.
Víte, že moduly, které v Mobisu již 15 let vyrábíme tvoří 60% vozů značky Hyundai? Připojte se k nám a pojďme společně dávat vozům Hyundai život.

Co vás čeká

vstupní kontrola a značení dílů ve skladu
měření a kontrola jednotlivých dílů dle standardů kvality
příprava nových projektů
práce s programy SAP, MES, SQP - zapisování a zpracování informací
kontrola výroby a zásobování montážních linek
dodržování 5S na pracovišti
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

fyzickou zdatnost, pracovitost, dochvilnost, zodpovědnost, samostatnost
ochotu pracovat v třísměnném provozu
schopnost komunikovat v českém jazyce (porozumění mluvenému i psanému textu)
ukončené středoškolské vzdělání (maturita nebo výuční list)
základní znalost Microsoft Office
zkušenost s kvalitou nebo znalost výrobního prostředí výhodou
Co vám můžeme nabídnout

nástup rovnou do kmene společnosti
zajímavou a zodpovědnou práci v rostoucí perspektivní zahraniční společnosti
práci s nejmodernějšími technologiemi v příjemném pracovním prostředí
zaměstnanecké výhody (dotované stravování, 13. a 14. plat, aktivity bonus každý měsíc, autobusy zdarma a mnoho dalšího)
nástupní mzda 25.830 Kč + 1.292 Kč průměrný příplatek za noční směny + 2.800 Kč nástupní bonus = průměrná mzda celkem 29.922 Kč ve zkušební době, navýšení po zkušební době
průměrná měsíční mzda s bonusy v prvním roce 36 000 Kč
nástup možný ihned
Společnost
Mobis Automotive Czech s.r.o.
Adresa
Hyundai 171/2, Nošovice
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 25 830 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Výroba a průmysl, Auto - moto
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Mobis Automotive Czech s.r.o., Michaela Štěpaniková
Huyndai 171/2, 739 51 Nošovice, Česká republika
558 488 456