Inzerce

Operátor/-ka výrobní linky - nástup rovnou do kmenu!

Datum: 09.09.2020
Telefon: 558 488 456
Cena: 74258

Nejvýznamnější výrobce modulů a autosoučástek a exkluzivní dodavatel automobilky Hyundai Motor Manufacturing Czech společnost MOBIS Automotive System Czech, s.r.o. hledá kandidáta/kandidátku do svého týmu na pozici:

Náplň práce:
montáž modulů pro automobily
dodržování výrobních a kvalitativních plánů
řešení problémů během montážního procesu
Požadujeme:
fyzickou zdatnost
schopnost komunikovat v Českém jazyce (porozumění mluvenému i psanému textu)
schopnost pracovat ve výrobním procesu
schopnost rychle a přesně pracovat
zručnost a flexibilitu
ochotu pracovat ve třísměnném provozu
Nabízíme:
zajímavou a zodpovědnou práci v rostoucí perspektivní zahraniční společnosti
práci s nejmodernějšími technologiemi v příjemném pracovním prostředí
zaměstnanecké výhody (dotované obědy, 13. a 14. plat, aktivity bonus každý měsíc, autobusy zdarma a mnoho dalšího)
od 1.dubna 2020 jsme navýšili mzdy: nástupní mzda 24.300 Kč + 1.174 Kč průměrný příplatek za noční směny + 1.300 Kč nástupní bonus = průměrná mzda celkem 26.774 Kč ve zkušební době, navýšení po zkušební době
předpokládaný nástup září 2020
POHOVORY NYNÍ PROBÍHAJÍ OSOBNĚ!
Naše společnost přijala mnohá bezpečnostní a preventiní opatření ve vztahu ke koronaviru:

pravidelné měření teploty zaměstnanců
zaměstnanci pracují v rukavicích a nosí roušky
omezení pohybu osob, které nejsou zaměstnanci, na nezbytně nutné minimum - při vstupu je všem změřena teplota bezdotykovým teploměrem, pokud nemají svou roušku, dostanou a podepisují čestné prohlášení, že nepobývali v rizikové oblasti
úklid dezinfekčními prostředky několikrát denně (kliky dveří, vodovodní kohoutky, zábradlí, podlahy apod.)
dezinfekce společných prostor generátory mlhy
rozmístění dezifekčních gelů a informačních cedulí po budově
v jídelně jsou distribuovány balené příbory
v jídelně je k dispozici zázvorový čaj působící blahodárně na imunitní systém
firemní autobusy jsou dezinfikovány jak dezinfekcí tak i ozónovým generátorem před každou jízdou
Informace o zpracování osobních údajů najdete na internetových stránkách www.mobis-auto.cz.

V případě zájmu o pozici nám zašlete Váš aktuální životopis.

Společnost
Mobis Automotive Czech s.r.o.
Adresa
Hyundai 171/2, Nošovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 24 300 – 27 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl, Auto - moto
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Mobis Automotive Czech s.r.o., Michaela Štěpaniková
Huyndai 171/2, 739 51 Nošovice, Česká republika
558 488 456