Inzerce

Operátor/Operátorka oddělení výroby - nástup ihned!

Datum: 11.10.2020
Telefon: 556 799 721

Nejvýznamnější výrobce modulů a autosoučástek a exkluzivní dodavatel automobilky Hyundai Motor Manufacturing Czech společnost Mobis Automotive Czech s.r.o. hledá kandidáta/kandidátku do svého týmu na pozici:

Náplň práce

výroba předních světlometů a zadních svítilen do automobilů (oddělení kvality, vstřikovna)
dodržování výrobních a kvalitativních plánů
kontrola kvality vyráběných dílů
obsluha vstřikolisu
řešení problémů během výrobního procesu
dodržování pravidel přehledné a čisté výroby
Požadujeme

fyzická zdatnost
schopnost pracovat ve výrobním procesu
zručnost a flexibilitu
ochota pracovat na směny
nástup ihned
Nabízíme

zajímavá a zodpovědná práce v rostoucí perspektivní zahraniční společnosti
práce s nejmodernějšími technologiemi v příjemném pracovním prostředí
zaměstnanecké výhody (stravenky, aktivity bonus každý měsíc, autobusy zdarma a mnoho dalšího)
od 1.dubna 2020 navyšujeme mzdy: nástupní mzda 24.300 Kč + 1.174 Kč průměrný příplatek za noční směny = průměrná mzda celkem 25.474 Kč ve zkušební době, navýšení po zkušební době
předpokládaný nástup říjen 2020

Naše společnost přijala mnohá bezpečnostní a preventivní opatření ve vztahu ke koronaviru:

pravidelné měření teploty zaměstnanců
zaměstnanci pracují v rukavicích a nosí roušky
omezení pohybu osob, které nejsou zaměstnanci, na nezbytně nutné minimum - při vstupu je všem změřena teplota bezdotykovým teploměrem, pokud nemají svou roušku, dostanou a podepisují čestné prohlášení, že nepobývali v rizikové oblasti
úklid dezinfekčními prostředky několikrát denně (kliky dveří, vodovodní kohoutky, zábradlí, podlahy apod.)
dezinfekce společných prostor generátory mlhy
rozmístění dezifekčních gelů a informačních cedulí po budově
v jídelně je k dispozici zázvorový čaj působící blahodárně na imunitní systém
firemní autobusy jsou dezinfikovány jak dezinfekcí tak i ozónovým generátorem před každou jízdou
V případě zájmu nám zašlete Váš aktuální životopis.

Společnost
Mobis Automotive Czech s.r.o.
Adresa
Mošnov
Požadované vzdělání: Základní
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Auto - moto, Dělník, Operátor výroby
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Zadavatel: Zaměstnavatel
Mobis Automotive System Czech s.r.o., Nela Kubíčková
556 799 721