pracovník úklidu a údržby, provozní pracovník – FRY Relax Centrum

Datum: 17.05.2019
Telefon: 558 668 058, 720 366 382
E-mail: podatelna@frycovice.cz

Místo výkonu práce: Fryčovice

Zkrácený úvazek – 6 hodin

Nástup: 1. 9. 2019

Pracovní náplň:
1.Každodenní úklid a desinfekce prostor a stěn bazénu, šaten, chodeb a sociálního zařízení, sauny, odpočívárny, vstupní haly.
2.Každodenní čištění šatních skříněk, laviček a ostatních součástí šaten a sociálního zařízení.
3.Případné úklidové práce při výluce a odstavení bazénu uvnitř a vně objektu.
4.Doplňování toaletních potřeb.

Provozní pracovník:
1.Obsluha v recepci, prodej zboží
2.Podávání informací zákazníkům a zapisování objednávek
3.Dohled a obsluha atrakcí a kontrola dodržování provozního řádu
4.Monitorování dění ve všech prostorách víceúčelové haly
5.Péče, kontrola a obsluha technické části zařízení (strojovna, vytápění, technologie)
6.Vedení záznamu provozních deníků a pokladny včetně zásoby zboží
7.Každodenní úklid strojovny, tělocvičny a squashových kurtů
8.Úklidové práce při výluce a ostaven centra

Požadavky:
1.Schopnost pracovat samostatně i organizovaně, schopnost řídit a organizovat
2.Komunikativnost, profesionální vystupování, schopnost kontrolovat, schopnost improvizovat
3.Práce s PC (textové editory, e-mail, www, sociální sítě), schopnost učit se nové věci
4.Znalost hygienických a právních předpisů výhodou, není podmínkou
5.Zdravotní průkaz
6.Vzdělání – výuční list s maturitou nebo střední škola s maturitou (není podmínkou)

Platové zařazení:

Platová třída 2 – 5 (řídí se nejvyšším dosaženým vzděláním)

K písemné přihlášce přiložte tyto doklady:
1.Životopis zaměřený na údaje o dosavadních zaměstnáních a znalostech
2.Kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
3.Výpis z evidence rejstříku trestu (nesmí být starší než 3 měsíce)

Písemné přihlášky s uvedením jména a příjmení uchazeče, data a místa narození, místa trvalého pobytu, data podpisu s výše uvedenými doklady zašlete v uzavřené obálce s nápisem

„Úklid/provozní pracovník“ do 20.5.2019 na adresu:

Obec Fryčovice, Fryčovice 83, 739 45 Fryčovice

nebo elektronicky emailem: podatelna@frycovice.cz

Upozornění pro uchazeče – neúplné přihlášky nebo přihlášky nesplňující požadavky výběrového řízení mohou být z výběrového řízení vyřazeny!