Inzerce

Pracovník v sociálních službách

Datum: 26.04.2021
Telefon: 725 526 906
Cena: 21000

VČELKA sociální služby o.p.s. poskytuje terénní sociální služby seniorům a osobám se zdravotním postižením, díky nimž zachovává jejich soběstačnost a umožňuje jim setrvat doma ve svém přirozeném prostředí. Poskytuje pomoc a podporu i jejich rodinám.

VČELKA sociální služby, o. p. s.

z důvodu zvyšování poptávky našich služeb hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici:

Terénní pracovník v sociálních službách (pečovatel/ka) střediska Příbor

Posláním služby je zachovat seniorům a zdravotně postiženým občanům pocit vlastní hodnoty a důstojnosti, zlepšovat jejich soběstačnost a zachovávat a dle individuálních možností i rozvíjet psychické i fyzické schopnosti.

CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ TÝMU V ROZVÍJEJÍCÍ SE ORGANIZACI?

CHCETE BÝT UŽITEČNÍ A POMÁHAT DRUHÝM?

CHCETE MÍT Z ODVEDENÉ PRÁCE DOBRÝ POCIT?

PAK NEVÁHEJTE A STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU!

Náplň práce:

- péče o klienty v jejich přirozeném prostředí

- pracovník v sociálních službách svoji práci provádí dle pokynů svého vedoucího pracovníka, rozpisu péče a metodických postupů

- jednoduché vedení dokumentace

- individuální plánování

- účast na poradách týmu, medického vedení a supervizí

Požadujeme:

- empatii a respekt, flexibilitu, vstřícnost a ochotu učit se novým věcem

- schopnost práce v týmu

- ochotu pracovat v nepravidelně rozvržené pracovní době

- bezúhonnost, věk nad 18 let, zdravotní způsobilost

- dokončené základní vzdělání

- aktivní řidič, vlastní vůz podmínkou (cestovní náklady se hradí dle aktuálních vyhlášek)

Praxe vítaná ale není podmínkou (rádi zaučíme)

Výhodou kvalifikační kurz pracovníka v sociální službách (150 hodin) nebo střední odborné vzdělání v oboru ošetřovatel

Nabízíme:

- pružnou pracovní dobu

- jistotu pracovního poměru ve stabilní organizaci

- příjemný a přátelský pracovní kolektiv a vstřícný přístup vedení

- smysluplnou práci

- metodické vedení a supervize

- nástupní plat odpovídající pozici pracovníka v sociálních službách

- osobní ohodnocení / odměny

- další benefity

Nástup možný ihned.

Kontaktní osoba: Mgr. Adriana Chybová

Termín uzávěrky přihlášek: 25. 4. 2021

Předpokládaný datum nástupu: ihned

Pokud vás pracovní nabídka zaujala zašlete svůj životopis se stručným motivačním dopisem.

Místo pracoviště: Jičínská 608, 742 58 Příbor

Typ pracovního poměru: HPP

Délka pracovního poměru: doba ne/určitá

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Plat: 21 000,- Kč/měsíc

Benefity: stravenkový paušál, možnost osobního rozvoje, firemní akce, sickdays, 5 týdnů dovolené, individuální rozvržení pracovní doby, bonusy/prémie

Požadované vzdělání: ukončené základní vzdělání

Požadované jazyky: čeština

Zadavatel: Nezisková organizace

Společnost
VČELKA sociální služby o.p.s.
Adresa
Jičínská 608, Příbor
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
VČELKA sociální služby o.p.s., Julie Janovská
725 526 906