Inzerce

PŘEDÁK VÝROBY

Datum: 10.02.2020
Telefon: +420 553 699 951

VYNCKE je dynamická rodinná firma založená roku 1912 v Belgii. Od té doby dosáhla postavení jednoho ze světových hráčů v technologiích výroby čisté energie; především v oblasti energetických zdrojů vyrábějících energii spalováním biomasy a odpadů na bázi biomasy. Silnou stránkou firmy jsou zákaznická řešení šitá přímo na míru konkrétním podmínkám a potřebám. Středoevropskou adresou VYNCKE je nově otevřený areál ve Frýdku-Místku - Chlebovicích s více než 100 zaměstnanci. Pro posílení našeho týmu nyní hledáme kandidáta na nově otevřenou pozici:

Co vás čeká

Předák výroby vykonává práci jako zámečník/svářeč (příprava položek dle výkresové dokumentace). Vede, organizuje a kontroluje práci týmu výroby – cca 10 lidí. Úzce spolupracuje se skladníky a týmem materiálové přípravy. Je odpovědný za plnění výrobních plánů, za dodržování výrobních postupů a BOZP. Dohlíží na správnou registraci výrobních hodin na jednotlivé zakázky. Dohlíží a udržuje pracoviště v čistotě. Dohlíží na stav strojů ve svěřeném úseku. Dává podněty ke zlepšení procesů ve výrobě.

Povinnosti

Vedení týmu
Plnění výrobních plánů
Dodržování výrobních postupů
Dodržování BOZP na pracovišti
Úplnost vychystaných položek a kvalitu položek pro výrobu
Kontrola docházky
Registrace hodin svých i celého týmu v interním systému
Udržování čistoty a pořádku na svěřeném pracovišti

Váš profil

Praxe na stejné nebo na obdobné pozici v mezinárodní společnosti
Zkušenosti s vedením lidí
Výborná znalost výkresové dokumentace
Manuální zručnost (zámečník/svářeč)
Samostatnost a zodpovědnost
Aktivní přístup k práci
Spolehlivost, systematičnost, pečlivost

Společnost
VYNCKE
Adresa
Příborská 288, Frýdek-Místek – Chlebovice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Výroba a průmysl, Mistr
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel
VYNCKE, Veronika Fiurášková
Příborská 288, 739 42 Frýdek-Místek – Chlebovice, Česká republika
+420 553 699 951