Inzerce

Prodejce osobních vozidel Mercedes-Benz

Datum: 05.02.2020
Telefon: +420 596 761 112

Společnost CENTRUM Moravia Sever s. r. o., autorizovaný prodejce a opravce skupiny DAIMLER AGpřijmeprodejce nových osobních vozidel Mercedes-Benz .

Náplň práce:

- správa databáze přidělených zákazníků
- prodej nových osobních vozidel Mercedes-Benz a příslušenství především z prodejny
- aktivní vyhledávání nových klientů
- vyhledávání nových zákazníků
- kalkulace nabídek a financování
- reprezentace našeho zastoupení
- komunikace leasingovými společnostmi a pojišťovnami

Požadujeme:

- minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou
- prozákaznickou orientaci
- praxi v oboru nebo v prodeji finančních produktů spojených s financováním vozidel
- znalost finančních produktů spojených s prodejem vozidel
- komunikativní znalost AJ nebo NJ
- ŘP skupiny B
- zodpovědnost a schopnost učit se novým věcem
- Týmového hráče, který se rád naučí naši firemní kulturu
- touhu stát se výborným ve svém oboru
- plnou LOAJALITU

Nabízíme:

- stálý pracovní poměr v silné a zavedené společnosti
- propracovaný systém školení a technická podpora
- podporu vedení společnosti a celého teamu
- atraktivní ohodnocení orientované na výkon
- 13. plat
- finanční podpora v době zaškolení
- běžné benefity (stravenky, mobilní telefon, PC, atd…)
- zaměstnanecký operativní leasing

Zájemce, prosíme o zaslání písemné žádosti o přijetí do pracovního poměru a CV.

Společnost
CENTRUM Moravia Sever, spol. s r.o.
Adresa
Rudná 30/3, Ostrava – Vítkovice
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, 13. plat
Zařazeno: Auto - moto, Prodejce vozů
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

+420 596 761 112