Inzerce

Programátor

Datum: 15.12.2022
Telefon: 702 244 806
Cena: 742 58

Vyvíjíme a vyrábíme průmyslové pračky, sušiče a žehliče několika předních světových značek s kapacitou až 180 kg. Naše zařízení jsou využívána v hotelech, nemocnicích nebo například v soukromých prádelnách. Sídlíme v Příboře a zaměstnáváme 700 zaměstnanců. Nabízíme uplatnění jak studentům, tak absolventům i zkušeným specialistům.

Programátor
Co vás čeká

• vývoj softwaru v jazyce C, C++
• spolupráce na vývoji softwaru pro výrobky prádelenské techniky podle požadavků vývojových konstruktérů, obchodníků a vedení firmy
• řešení koncepčních návrhů, teoretických problémů a inovace výrobkové základny software (hardware)
• testování, odlaďování a funkční zkoušky vyvíjeného software
• spolupráce při provádění testů životnosti a kapacitních testů, zpracování výsledků testovacích zpráv
• podpora vyvinutých firmware systémů ve výrobě

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• znalost software v jazycích C, C++
• výhodou zkušenosti s vytvářením cloudových aplikací pro webové a mobilní klienty
• angličtina na úrovni B1 – denní komunikace
• středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru informatiky nebo elektrotechniky
• zkušenosti s vývojem mikroelektroniky, SW architekturou, SW testováním výhodou

Co vám můžeme nabídnout

• Práci na zajímavých projektech u zaměstnavatele, který je špičkou ve světě v oblasti komerčního praní
• spolupráci v mezinárodním týmu
• benefity (25 dnů dovolené, HomeOffice, pružná pracovní doba, výuka jazyků na pracovišti, dotované stravování na pracovišti, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce atd.)
• rozšíření obzorů v oblasti RTOS software

Společnost
Alliance Laundry CE s.r.o.
Adresa
Místecká 1116, Příbor
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Programátor, Architekt HW systémů, C# vývojář, C++ vývojář, Embedded vývojář
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Zadavatel: Zaměstnavatel
Alliance Laundry CE s.r.o., Hana Čápová
Místecká 116, 74258 Příbor, Česká republika
702 244 806