Inzerce

PROVOZNÍ TECHNIK SKLADU / EXPEDIENT

Datum: 26.03.2020
Telefon: 556 493 636

Jsme společnost TAWESCO, člen skupiny PROMET GROUP. Zaměřujeme se na výrobu lisovacích nástrojů, širokou škálu sortimentu přípravků a nářadí, výrobou výlisků za studena a svařovaných dílů pro zákazníky zejména z automobilového, zemědělského či lesnického odvětví.

Aktuálně hledáme do našeho týmu kandidáta na pozici:

Co Vás čeká

přijímání k uskladnění kontrolou hotové výrobky, evidence dílů na skladě dle zavedeného systému
řešení reklamace vady v množství a sortimentu přejímaných výrobků
řízení přípravy a výdej hotových dílů v termínech určených plánem odvádění nebo dispozicemi zákazníka
sjednávání dopravy pro expedici dílů
řízení nakládky a uložení zboží na přistavená auta
vystavování průvodních dokladů k exp.výrobku
provádění inventarizace položek ve skladě a v expedičním prostoru
koordinace objednané dopravy a přepravy hotových výrobků, aj.
Co od Vás očekáváme

SŠ s maturitou ekonomického nebo obchodního směru
praxe není podmínkou, ale výhodou
znalost práce na PC
dobré komunikační dovednosti
zodpovědnost, samostatnost a preciznost
spolehlivost
ochota učit se novému
ochota práce ve třísměnném provozu
Co nabízíme

Různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci
Seberealizaci a další kvalifikační rozvoj
Zajímavé hodnocení a zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy
5 týdnů dovolené
Dotace na stravování
Příspěvek na penzijní připojištění
Benefitní program pro zaměstnance
Společnost
Tawesco s.r.o.
Adresa
Areál Tatry 1449/6, Kopřivnice
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Strojírenství, Administrativní pracovník, Logistik, Technik ve strojírenství
Zadavatel: Zaměstnavatel
Tawesco s.r.o., Denisa Pakešová

Tel: 556 493 636