Inzerce

Quality Engineer

Datum: 22.02.2020
Telefon: Pavla Sehnalová - 556 848 113

Dura Automotive Systems CZ, s.r.o.
Pavla Sehnalová
Průmyslový park 300, 742 21 Kopřivnice Česká republika
Tel:556 848 113

Quality Engineer s Aj
DURA Automotive Systems, Inc. je přední světový dodavatel ovládacích a řídících systémů pro automobilový průmysl. Další informace o firmě a produktech jsou dostupné na: www.duraauto.com.

Pro automotive závod v Kopřivnici (montáže, inhouse výroba plastových výlisků, předvýroby extruze a drátování) hledáme na oddělení zákaznické kvality vhodného kandidáta na pozici:

QUALITY ENGINEER s aktivní Aj

CO BYSTE MĚLI NAPLŇOVAT:
• minimálně dokončené SŠ (elektrotechnické zaměření vítáno)
• zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou
• praktická zkušenost s nástroji kvality využívanými v automobilovém průmyslu-PPAP, 8D,CP atd.
• schopnost analytického řešení problémů
• schopnost práce v týmu a loajalita
• odolnost vůči stresu, práce s PC
• středně pokročilá znalost Aj nutná, písemný i mluvený projev

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
• zodpovědnost za vedení přidělených projektů z hlediska kvality

• komunikace se zákazníkem a řešení jeho požadavků týkajících se kvality

• zjišťování příčin nejakostní výroby a spolupráce na jejich odstraňování

• vytváření relevantní dokumentace systému řízení jakosti

• trvalé zlepšování procesu

CO VÁM RÁDI NABÍDNEME: penzijní připojištění, nad rámec ZP 1 týden dovolené navíc (25dnů celkem) , dynamický příjemný kolektiv kolegů, finanční benefity v návaznosti na KPI závodu atd... rádi upřesníme na pohovoru.

Všem našim zaměstnancům nabízíme uplatnění v přátelském kolektivu automotive závodu.

PŘIDEJTE SE K NÁM ! V PŘÍPADĚ ŽE MÁTE PRAXI NA PODOBNÉ POZICI V AUTOMOTIVE, NEVÁHEJTE POSLAT CV A STÁT SE ČLENEM NAŠEHO TÝMU ! Těšíme se na vás !

Adresa
Kopřivnice
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Auto - moto, Specialista ISO, Strojní inženýr, Technik ve strojírenství, Garanční technik, Kontrolor, Kvalitář
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel
Dura Automotive Systems CZ, s.r.o., Pavla Sehnalová
Průmyslový park 300, 74221 Kopřivnice, Česká republika
556 848 113