Inzerce

REFERENT/-KA NÁKUPU

Datum: 15.09.2020
Telefon: Jana Venzarová, tel. 556783605

Pro pracoviště Šenov u Nového Jičína hledáme vhodné kandidáty na pozici REFERENT/-KA NÁKUPU

Náplň práce:

Tvorba objednávek dle interního systému, nákup dílů hlavního a spotřebního zboží, komunikace s plánováním
Komunikace s dodavateli
Vyhodnocování procesu nákupu daných komodit
Vyplňování objednávek do registru smluv
Řešení případných reklamací
Spolupráce na tvorbě podkladů pro výběrová řízení
Požadavky:

Vzdělání - ÚSO technického nebo ekonomického směru
Komunikativní znalost AJ - min.úroveň B2
Praxe na obdobné pozici výhodou
Uživatelská znalost práce s PC
Zodpovědný přístup k práci, komunikativnost, spolehlivost
Schopnost samostatného jednání
Nabízíme:

Silné zázemí českého podniku,
Zaměstnanecké benefity – 7,5 h pracovní doba, - týden dovolené navíc, - dotované závodní stravování, - příspěvek na penzijní připojištění, příspěvky nad rámec ZP (jubilea, výročí), - příplatky na rámec ZP (např. profesní) - závodní preventivní péči, - cafeteria program, - volnočasové aktivity a další,
Možnost profesního růstu a dalšího osobního rozvoje
Doplňující informace:

Termín pro přihlášení do výběrového řízení: 25.9.2020
Kontakt:

odbor personalistiky a mezd
Jana Venzarová, tel. 556783605, e-mail: venzarova.j@vop.cz

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Odesláním reakce na tuto nabídku zaměstnání poskytujete podniku VOP CZ, s.p., Dukelská 102, 74242 Šenov u Nového Jičína, IČ 00000493, jakožto správci, své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Osobní údaje budou poskytnuty pouze oprávněným zaměstnancům společnosti, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování.
V souladu s příslušnými ustanoveními Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) máte právo:
a) svůj souhlas kdykoliv odvolat písemným sdělením, předaným správci nebo zaslaným pověřenci pro ochranu osobních údajů (odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování založená na souhlasu uděleném před jeho odvoláním),
b) na přístup ke svým osobním údajům,
c) na opravu nepřesných osobních údajů (pokud se budete domnívat, že osobní údaje zpracovávané u správce jsou nepřesné),
d) na výmaz svých osobních údajů, popř. požadovat omezení jejich zpracování,
e) na přenositelnost osobních údajů (pouze v případě automatizovaného zpracování)
f) podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Vaše požadavky budou vždy řádně posouzeny a vypořádány v souladu s příslušnými ustanoveními obecného nařízení o ochraně osobních údajů.
Svá práva vůči správci uplatňujte cestou podání na správce nebo na pověřence pro ochranu osobních údajů.