Inzerce

REFERENT/-KA VNITROSTÁTNÍ PŘEPRAVY

Datum: 20.11.2020
Telefon: +420 725 237 342

Poohlížíte se po novém zaměstnání ve významné stabilní společnosti, která má co nabídnout? Chcete pracovat pro férového zaměstnavatele, kterému na zaměstnancích záleží? Jsme moderní logistická firma s mnohaletou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek a na každém zaměstnanci nám záleží.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:
• organizování a řízení přeprav na základě potřeb zákazníka
• plánování vytěžování, prodej a monitoring přepravy
• realizace přepravy pomocí smluvních dopravců
• kontrola kvality a včasného doručení, určování priority nakládky/vykládky
• komunikace s dopravci a spolupráce s různými odděleními společnosti
• zajišťování administrativy spojené s přepravou
• práce se spedičními programy a příležitostný reporting

POŽADUJEME:
• zájem o logistiku a práci v týmu
• znalost práce na PC na uživatelské úrovni (MS Office)
• dobré komunikační a organizační schopnosti
• zodpovědný, pečlivý a spolehlivý přístup
• nekonfliktní a asertivní vystupování
• čistý trestní rejstřík
• praxe na podobné či jiné pozici v logistice je výhodou
• ukončené SŠ vzdělání (dopravka výhodou, ne však podmínkou)

NABÍZÍME:
• stravenky v hodnotě 70 Kč / odpracovaná směna, plně hrazené zaměstnavatelem
• příspěvek 6 000 Kč ročně na jazykové vzdělávání
• 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna
• širokou škálu zaměstnaneckých benefitů, např. Multisport karta, karta MAKRO, slevy u našich partnerů, výhodné volání u mobilních operátorů, příspěvek na penzijní/životní připojištění, firemní akce, soutěže
• a s naší pestrou nabídkou interních i externích školení vám půjde osobní i profesní rozvoj jedna báseň

Pokud splňujete výše uvedené a máte chuť nastoupit k nám na palubu, neváhejte zaslat svůj životopis.