Inzerce

Referent nákupu

Datum: 08.01.2022
Telefon: 792 315 367

Firma BORCAD cz s.r.o. se zabývá vývojem a výrobou sedadel pro osobní železniční přepravu. Díky jedinečnému designu a originálním konstrukčním řešením patříme k nejinovativnějším firmám v oboru.

Náplň práce:

Operativní vystavování, správa a kontrola objednávek materiálu do výroby IS Syteline
Řešení termínů dodávek a kontrola plnění dodavatelem
Spolupráce s interními odděleními (skladování, ekonomika)
Pravidelná aktualizace dat v IS, změny termínů, množství apod.
Běžná operativa spojená s nákupní činností
Jednání s dodavateli, urgence plnění
Koordinace dopravy s logistikou
Řešení dodavatelských reklamací
Požadujeme:

SŠ vzdělání – technický obor výhodou
Logické myšlení, pečlivost, systematičnost, zodpovědnost, rozhodnost
Výhodou je praxe v oblasti nákupu alespoň 1 rok
Anglický jazyk na komunikativní úrovni – slovem i písmem B1 (středně pokročilý)
Dobrá znalost práce na PC (MS Office, IS Syteline – výhodou)
Samostatnost, výborné organizační a komunikační schopnosti
Ochota dále se vzdělávat a podílet se na zlepšování procesu
Nabízíme:

Motivující mzdové ohodnocení včetně měsíčních odměn
Přátelský tým kolegů
Atmosféru rodinné firmy, kde je možné se stále učit a rozvíjet
Dlouhodobé a stabilní zaměstnání (již nyní máme zasmluvněné zakázky na min. příští 2 roky)
Pružnou pracovní dobu
23 dní dovolené
2 sick days
Dotované závodní stravování
Příspěvek na penzijní připojištění
Mobilní telefon, notebook
Zákonné, odborné a jazykové vzdělávání
Společnost
BORCAD cz s.r.o.
Adresa
Fryčovice
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Nákupčí
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
792 315 367