Inzerce

Regional business representative JAGUAR LAND ROVER

Datum: 15.02.2020
Telefon: +420 604 201 472

Společnost Best of British cars je autorizovaný prodejce a a servis vozidel Jaguar a Land Rover, který působí již 10 let v Ostravě.

Společnost B of B cars je autorizovaný prodejce a opravce vozů Jaguar a Land Rover.

Naší firmu dělají především její skvěli zaměstnanci - chcete být jedním z nich?
Můžeme nabídnout zázemí stabilní a expandující společnosti, naplňující a dynamickou práci pro exkluzivní značky v moderním nově otevřeném autosalonu, fixní plat a bonusy.

Momentálně hledáme posilu do týmu, pracovníka na pozici REGIONAL BUSINESS REPRESENTATIVE, s místem působení na Moravě s hlavním zaměřením na prodej firemní klientele a jejich akvizic.

NABÍZÍME:
práci pro úspěšnou a zavedenou značku

motivační finanční ohodnocení s možností jej ovlivnit

služební vůz, mobilní telefon, notebook

přátelský a vstřícný kolektiv

odborná školení

roční odměny

firemní akce a teambuildingy

CO VÁS ČEKÁ:
prezentace společnosti v regionu

péče o zákazníky v regionu Morava

samostatné vedení obchodních případů

spolupodílení se na rozvoji strategie fleetové akvizice a budování silných vztahů

aktivní vyhledávání obchodních příležitostí a jejich rozvoj

spolupráce s leasingovými a úvěrovými společnostmi

reporting výsledků, účast na poradách společnosti

CO OČEKÁVÁME OD VÁS:
prokazatelnou praxi s obchodní činností, nejlépe se zaměřením na automotive

vynikající komunikační a prezentační schopnosti

samostatnost, iniciativní přístup, spolehlivost, časovou flexibilitu a ochotu cestovat

znalost anglického nebo německého jazyka výhodou

IT gramotnost / znalost práce na PC

ŘP sk. B - aktivní řidič

trestní bezúhonnost

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete nám životopis s motivačním dopisem.
Společnost
B of B cars s.r.o.
Adresa
Ostrava
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Auto - moto, Account Manager, Regionalní obchodní manažer, Prodejce vozů, Fleet manager, Key Account Manager
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel
B of B cars s.r.o., Kamila Langerová
+420 604 201 472