Inzerce

Skladník logistiky - Nový Jičín

Datum: 26.07.2020
Telefon: +420 735 722 617

Pro naše logistické centrum v Novém Jičíně hledáme vhodné uchazeče na pozici skladník logistiky.

Co bude Vaším úkolem?
systémový a fyzický příjem a výdej zboží
kontrola zboží
evidenční kontrola pomocí mobilního skeneru
skladová manipulace s využitím moderní techniky
Co od Vás očekáváme?
pečlivost, flexibilitu, důslednost
praxe se skladovou činností (retrak, čelní VZV) je výhodou
platný průkaz obsluhy motorových vozíků (výhodou)
trestní bezúhonnost
ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
Co nabízíme?
získáte jistotu pravidelné mzdy
můžete získat/obnovit si řidičský průkaz VZV
budete s námi pracovat v příjemném prostředí moderního skladu
zvýhodněné T-Mobile tarify i pro rodinné příslušníky nebo přátele
příspěvek do benefitního programu dle odpracovaných let
odměna za doporučení nového zaměstnance
získáte 5 týdnů zasloužené dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/životní připojištění a mnoho dalších výhod
nástup ihned nebo dle dohody
Rádi Vás přivítáme jako nepostradatelnou součást našeho týmu na společenských akcích jako vánočních večírcích, sportovních víkendech a dalších aktivitách.

Kontakt
SCHENKER spol. s r.o.
Ondřej Dostál
Lihovarská 679/40
718 00 Ostrava
Česká republika

+420 735 722 617